Aukční specialisté


21. 10. 2021

online

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 21. 10 . 2021!

O akci

S Milanem Kaplanem, tentokrát s hostem ze slovenské klientské odborné a uživatelské podpory Jurajem Kviatkovským. O nejčastěji se opakujících dotazech, o aukčních situacích, které si člověk zapamatuje, a o zvláštnostech akcí vyhlašovaných na Slovensku.

Program

Začátek: 10:00
časový rámec akce: 30 min

Moderuje: Milan Kaplan

Přednášející

Milan Kaplan

Marketingový specialista, konzultant a vedoucí projektu PROEBIZ, který své zkušenosti prezentuje na konferencích v Česku, na Slovensku a v Polsku. V devadesátých letech Milan Kaplan založil firmu NAR specializující se na marketingové procesy v průmyslových podnicích. Následně začala vyvíjet a prosazovat v praxi e-bizové technologie, jako je výběr dodavatelů formou eAukce a elektronizace nákupních procesů. Projekt, který dostal název PROEBIZ, je nyní nejrozšířenějším eAukčním prostředím a zdrojem know-how v celé střední Evropě.

Juraj Kviatkovský

Už od vysokoškolského štúdia sa zameriava na oblasť nákupu, predaja a marketingu. Vedomosti a vášeň k informačným technológiám ho predurčili pôsobiť v rámci spoločnosti na technickej podpore, pomáhať klientom z verejného a súkromného sektora ako v technickej tak znalostnej podpore.

Ceník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE