Vyhledávání bonitních klientů


20. 10. 2021

online

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 20. 10 . 2021!

O akci

Hromadné rozesílky obecných nabídek již dávno nefungují. Je nutné nejdříve pečlivě definovat parametry pro výběr potenciálních klientů – TO JE NA VÁS. Potom je vhodné shromáždit všechny dostupné relevantní informace a pomocí vhodných analytických nástrojů vybrat pro vás vhodné potenciální klienty s dobrým finančním zdravím a bez varovných informací – TO JE NA NÁS. Jak taková spolupráce funguje, si na webináři ukážeme na několika příkladech z praxe.

Program

Začátek: 13:00
časový rámec akce: 60 min

Moderuje: Přemysl Cenkl, CRI Czech Credit Bureau, a.s., Marketing Director

Přednášející

Přemysl Cenkl

Pracuje na pozici Ředitele marketingu v mezinárodní analytické společnosti CRIF – Czech Credit Bureau, a. s. Dříve pracoval jako Obchodní ředitel v ČTK. Působil rovněž ve vedení dalších informačních společností – jako jednatel společnosti Newton IT, s. r. o. (nyní Newton Media, a.s.) zaměřené na monitoring médií a jako člen představenstva společnosti ČEKIA, a.s. specializované na poskytování kreditních informací. Zkušeností ze svého působení v různých informačních agenturách a z komunikace s jejich dodavateli a klienty využívá v rámci různých přednášek a diskusí zaměřených na práci s informacemi. Říká: „informací je stále větší množství a přitom stále méně je těch pro nás opravdu důležitých. Jak je najít, zpracovat a využít v náš prospěch?“ To jsou otázky, se kterými do diskusí s posluchači vstupuje a snaží se najít společné odpovědi.

Ceník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE