Vánoční trhy a eAukce


29. 09. 2021

online

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 29. 09 . 2021!

O akci

Prodejní eAukce mají širokou škálu využití. V Brně a ve Zlíně se rozhodli využít možnost vydražení pronájmů stánků na Vánoční trhy. O tom, jak proběhla příprava, jak byly nastaveny podmínky účasti, jaké byly reakce uchazečů a vyhlašovatele a jaký byl celkový přínos tohoto rozhodnutí budeme debatovat se zástupci vyhlašovatelů.

Program

Začátek: 13:00
časový rámec akce: 30 min

Moderuje: Jan Cudlín
Host: Eva Manišová, vedoucí oddělení cestovního ruchu, Město Zlín

Přednášející

Eva Manišová

Jejím zaměřením je již léta cestovní ruch. Mezi její další pracovní činnosti spadá i organizace některých městských kulturních akcí, z nichž největší je Vánoční jarmark. Právě díky jemu si poprvé vyzkoušela eAukci na pronájem stánků s občerstvením, kdy uvítala zjednodušení a zpřehlednění procesu výběru prodejců. Proto eAukce využívají i v dalších letech.

Jan Cudlín

Na podzim roku 2017 se stal členem moravského týmu systému PROEBIZ. V současnosti zde zastává pozici trenéra systémů PROEBIZ, kde v rámci asistenční podpory školí a implementuje nejsložitější postupy elektronizace ve firmách a institucích. Sám o sobě říká, že vyniká ve všem, na co sáhne, či jen pomyslí a hlavně je až překvapivě skromný :).

Ceník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Eva Kudelová
gsm: +420 702 263 580
tel.: +420 597 587 136
e-mail: kudelova@proebiz.com

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 52/33,
Ostrava - Moravská Ostrava,
702 00, Česká republika

Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE