Cezhraničné obstarávanie


24. 11. 2021

online

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 24. 11 . 2021!

O akci

Milan Kaplan si vykládá s JOZEFOM KUBINCOM o európskom prieskume z roku 2020, ktorý sa uskutočnil v rámci projektu iProcureNet. Jeho cieľom bolo prieskumu dozvedieť sa viac o cezhraničnom verejnom obstarávaní v Európe, zozbierať príklady takýchto obstarávaní a identifikovať príklady dobrej praxe a problémy, ktoré sa pri takýchto spoločných postupoch obstarávania môžu vyskytnúť.

Program

Začátek: 10:00
časový rámec akce: 30 min

Moderuje: Milan Kaplan
Host: Jozef Kubinec

Přednášející

Jozef Kubinec

Vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci, kde se v rámci studia věnoval teoretickým základům veřejných zakázek. Tématem jeho diplomové práce byla problematika zásad a principů veřejných zakázek. Po krátkém působení v advokacii začal pracovat jako specialista na veřejné zakázky v Železniční společnosti Cargo Slovakia, kde pracoval jako vedoucí týmu strategického nákupu a veřejných zakázek. Aktuálně působí na Ministerstvu vnitra SR.

Milan Kaplan

Marketingový specialista, konzultant a vedoucí projektu PROEBIZ, který své zkušenosti prezentuje na konferencích v Česku, na Slovensku a v Polsku. V devadesátých letech Milan Kaplan založil firmu NAR specializující se na marketingové procesy v průmyslových podnicích. Následně začala vyvíjet a prosazovat v praxi e-bizové technologie, jako je výběr dodavatelů formou eAukce a elektronizace nákupních procesů. Projekt, který dostal název PROEBIZ, je nyní nejrozšířenějším eAukčním prostředím a zdrojem know-how v celé střední Evropě.

Ceník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Eva Kudelová
gsm: +420 702 263 580
tel.: +420 597 587 136
e-mail: kudelova@proebiz.com

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 52/33,
Ostrava - Moravská Ostrava,
702 00, Česká republika

Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE