Smlouvy ve stavebních zakázkách


30. 11. 2021

online

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 30. 11 . 2021!

O akci

Webinář představí diskusi mezi zástupkyní investora a zástupkyní zhotovitele. Tématem budou smlouvy na veřejné zakázky na stavební práce, jejich specifika a problematické ujednání. V debatě vyplyne, Jaké parametry smlouvy jsou považovány za rizikové strana zadavatele (investora) a jaké parametry smlouvy považuje naopak za rizikové strana zhotovitele (dodavatele). Cílem je poukázat na nutnost vyváženosti smluv a jejich vhodnosti pro obě strany, tedy jak pro investora, který potřebuje mít zajištěno řádné plnění smlouvy, tak pro zhotovitele, který potřebuje mít pro řádné zhotovení smlouvy vhodné podmínky.

Program

Začátek: 10:00
časový rámec akce: 40 min

Moderuje: Mgr. Miroslav Knob
Hosté: Dana Sárová, Izabela Holubkovič

  • Rizika smlouvy pro investora (zadavatele)
  • Rizika smlouvy pro zhotovitele (dodavatele)
  • Příklady dobré praxe – co se osvědčilo
  • Příklady špatné praxe – čemu se vyhnout
  • Zkušenost se smluvními vzory FIDIC

Přednášející

Miroslav Knob

Ve veřejných zakázkách si člověk pořádně „zaprávničí“, říká Miroslav Knob, který právnické vzdělání nejprve pět let rozvíjel na Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže. Veřejným zakázkám se věnoval jako analytik a později jako vedoucí jednoho z oddělení, které se zabývalo jejich kontrolou. Od roku 2018 pracuje ve firmě Otidea jako administrátor veřejných zakázek, které považuje za super obor s možností aktivně tvořit a společně s ostatními se dobrat konkrétních výsledků.

Ceník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE