Cenové zemetresanie pohľadom firemného nákupu


09. 12. 2021

online

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 09. 12 . 2021!

O akci

Aká je aktuálna situácia stavebných zákaziek? Ako funguje plánovanie, budgeting a garancia cien? Môžeme vôbec v tejto dobe plánovať? Ako sa zmenila situácia v oblasti výberu dodávateľa stavebných zákaziek vo firemnom nákupe za posledný polrok? Poďte s nami hľadať odpovede v tejto oblasti a možnosti výberu svojho partnera aj na tomto dodávateľskom trhu.

Program

Začiatok: 11:00
časový rámec akcie: 30 min

Moderuje: Marcela Turčanová, APUEN SK

Přednášející

Marcela Turčanová

Marcela je CEO a spoluzakladatelkou konzultační společnosti APUEN AKADÉMIA s.r.o. a viceprezidentkou OZ APUeN SK založeného na podporu elektronizace nákupů. Ve své profesní praxi se věnuje zejména poradenské a konzultační činnosti pro dodavatele a veřejné zadavatele. Kromě toho se spolupodílí na tvorbě legislativy a aplikační praxe ve veřejných zakázkách. Také spolupracuje s neziskovými organizacemi jako je Transparency International Slovensko, Nadace Zastavme korupci nebo slovensko.digital. Má vášeň pro veřejné zakázky, proto v této oblasti s nadšením lektoruje, přednáší na mezinárodních konferencích a streamuje na youtube kanálu. Je členkou Procurement Boardu, kolektivu inspirativních nákupčích a zakázkářů.

Ceník a kontakt

Udalosť je bezplatná - vyplňte, prosím, iba registráciu.

Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE