Help me HOUSTON!,


16. 11. 2021

online

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 16. 11 . 2021!

O akci

Elektronické systémy jsou velcí pomocníci, kteří jsou schopni za nás udělat část práce. A ke každému systému neoddělitelně patří i kvalitní technická a znalostní podpora. V krátkosti představíme jak HOUSTON PROEBIZ funguje, kolik lidí podporu podporuje, jaké informace a problémy řeší. HOUSTON není jen helpdesk, podívejte se, jak a v čem Vám může pomoct při realizaci zakázek a eAukcí.

Program

Začátek: 13:00
časový rámec akce: 30 min

Moderuje: Lukáš Karcol
Host: Sofie Popova a Jan Cudlín

Přednášející

Sofie Popova

Usmívající se a vždy připravená rychle pomoci, to je Sofi. Od roku 2013 členka podpory HOUSTON PROEBIZ, kde zastřešuje odbornou a asistenční podporu a skvěle zvládá roli školitelky a trenérky systémů platformy PROEBIZ.

Lukáš Karcol

Po absolvovaní ekonomické fakulty VŠB-TU v Ostravě a krátké zastávce v automobilce se v roce 2012 připojil k týmu PROEBIZ. Už osmým rokem působí na území Moravy, školí, pomáhá s implementací a rozšiřuje řady spokojených klientů. Baví ho hledat řešení i v komplikovaných záležitostech.

Jan Cudlín

Na podzim roku 2017 se stal členem moravského týmu systému PROEBIZ. V současnosti zde zastává pozici trenéra systémů PROEBIZ, kde v rámci asistenční podpory školí a implementuje nejsložitější postupy elektronizace ve firmách a institucích. Sám o sobě říká, že vyniká ve všem, na co sáhne, či jen pomyslí a hlavně je až překvapivě skromný :).

Ceník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Eva Kudelová
gsm: +420 702 263 580
tel.: +420 597 587 136
e-mail: kudelova@proebiz.com

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 52/33,
Ostrava - Moravská Ostrava,
702 00, Česká republika

Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE