Diskriminační požadavky zadavatele veřejné zakázky


15. 12. 2021

online

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 15. 12 . 2021!

O akci

Webinář představí formou diskuse problematiku diskriminace při stanovení zadávacích podmínek. Na praktických případech bude vysvětlen přístup a stěžejní závěry z rozhodovací praxe Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže, dodavatelé se dozví, jaké požadavky zadavatele mohou být považovány za neoprávněné, zadavatelé se dozví, jakým způsobem stanovit svoje požadavky tak, aby byly v souladu s nejnovější rozhodovací praxí Úřadu. Budou představeny příklady dobré praxe, ale i příklady chyb, kterých se zadavatelé ve svých zadáních dopustily.

Program

Začátek: 11:00
časový rámec akce: 40 min

Moderuje: Mgr. Miroslav Knob
Host: Markéta Dlouhá

  • Základní přístup ÚOHS ve věcech diskriminace
  • Nejnovější vývoj rozhodovací praxe ÚOHS
  • Příklady dobré praxe
  • Příklady nevhodných zadávní

Přednášející

Miroslav Knob

Ve veřejných zakázkách si člověk pořádně „zaprávničí“, říká Miroslav Knob, který právnické vzdělání nejprve pět let rozvíjel na Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže. Veřejným zakázkám se věnoval jako analytik a později jako vedoucí jednoho z oddělení, které se zabývalo jejich kontrolou. Od roku 2018 pracuje ve firmě Otidea jako administrátor veřejných zakázek, které považuje za super obor s možností aktivně tvořit a společně s ostatními se dobrat konkrétních výsledků.

Ceník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE