Schvalovat nebo neschvalovat


08. 12. 2021

online

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 08. 12 . 2021!

O akci

Schvalovací proces je nedílnou součástí všech nákupních procesů. Také katalogový nákup se bez něj neobejde, můžeme však volit z mnoha variant jeho použití. Musíme se zamyslet nad množstvím úrovní, schvalovacími limity, ale také kdy schvalování nepoužít nebo čím jej můžeme nahradit. Ideální schvalovací proces musí chránit firmu, ale současně nesmí brzdit = prodražovat nákupní proces.

Program

Autor programu: Zdeněk Pytlíček Moderuje: Jana Vítová
Start: 10:00, délka: 30 min

Úvod – proč se o katalogizaci vůbec bavíme

  • V čem spočívá změna chování nákupu
  • Co nám katalogizace přináší

Typy schvalovacích procesů

  • Schvalovací úrovně
  • Schvalovací limity

Můžeme neschvalovat?

  • Na co si musíme dát pozor
  • Jak mít rozpočet pod kontrolou

Přednášející

Zdeněk Pytlíček

Možná trochu překvapí, že doménou práce Zdeňka Pytlíčka, který si prošel pozicemi od nákupčího až po stratéga, jsou veškeré nákupní činnosti, při kterých se "nenakupuje". Ve společnosti GasNet se momentálně zaměřuje na digitalizaci, automatizaci a robotizaci nákupních procesů, implementaci a rozvoj nákupních systémů, reporting a analýzy a nákupní legislativu. Příklad? V roce 2017 byl spuštěn první robotizovaný proces v nákupu a v současnosti více než 92% nákupních transakcí provádí stroje, bez zásahu nákupčích.

Jana Vítová

Symbolický návrat ke kořenům je jedním z motivů profesní cesty Jany Vítové, která byla v roce 1990 vůbec prvním zaměstnancem firmy NAR marketing. Přestože po dvou letech odešla a začala podnikat, v roce 2007 přijala nabídku vrátit se zpět a od té doby úspěšně rozšiřuje řady uživatelů softwaru PROEBIZ. Je vedoucí konzultačního týmu neboli country manažerem pro Moravu, část východních Čech a Vysočinu.

Ceník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE