Súťaž návrhov III.


14. 12. 2021

online

Registrovat se

O akci

Čo sa deje v súťaži návrhov od jej vyhlásenia až po predkladanie návrhov? S čím sa môžeme v tomto období stretnúť, na čo si dať pozor? Na tyto otázky si odpovíme ve streamu Súťaž návrhov III..

Program

Štart: 11:00, dĺžka 30 min
Moderuje: Branislav Šarmír

  • čo sa deje v súťaži návrhov od jej vyhlásenia až po predkladanie návrhov
  • s čím sa môžeme v tomto období stretnúť, na čo si dať pozor

Přednášející

Branislav Šarmír

Vystudoval Fakultu podnikového managementu na Ekonomické univerzitě v Bratislavě. V průběhu své profesní kariéry působil od roku 1996 ve velkých společnostech jako EuroTel, UPC, VÚB a IBM Slovensko. Řídící pozice v oblasti marketingu, obchodu a služeb zákazníkům však od roku 2011 vyměnil za veřejné zakázky, nákup a e-aukce. Braňo je zanícený pro inovace, které ale musí mít i smysl. V posledních letech se velmi zajímá o efektivní veřejnou správu. Novinkou je, že od března 2019 si založil vlastní poradenskou společnost s příznačným názvem - obstaráme, s.r.o.

Registrovat se

Účastník

Ostatní


Ceník a kontakt

Vypijeme si spoločne kávu a namiesto osobného stretnutia sa pozdravíme u obrazoviek počítača. Webinár je zdarma. Vyplňte, prosím, len registráciu.

Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 52/33,
Ostrava - Moravská Ostrava,
702 00, Česká republika

Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE