Podceňujeme kapacity nákupných tímov?


15. 12. 2021

online

Registrovat se

O akci

Verejné obstarávanie je nákup, ktorý musí zladiť skupinu zodpovědných osôb, aby sa dosiahol želaný výsledok. Približne polovica práce nákupcu by mala byť o organizovaní a diskusii s těmito zodpovědnými osobami. Máme na to pripravené nákupné tímy v štátnej a verejnej správe? Ak nie, prečo? Kde nastala chyba v systéme? Je na trhu práce záujem nakupovať pre štát alebosamosprávu?

Program

Začátek: 10:00
časový rámec akce: 30 min

Moderuje: Marcela Turčanová, APUEN SK
Hostia: Zuzana Bučeková a Daša Paláková

  • Aký je súčasný stav (aké sú veľké a jako sú špecializované) nákupných tímov štátu a veřejného sektora
  • Aké je ideálne zloženie nákupního tímu s ohľadom na ich očakávaný výkon
  • Čo vieme urobiť pre zmenu?

Přednášející

Zuzana Bučeková

Je autorkou skvělých nápadů, kterými rozvíjela elektronizaci ve Východoslovenském ústavu srdcových a cievnych chorôb v Košicích. Zuzana Bučeková tam z pozice vedoucí oddělení veřejných zakázek vlastními silami vyvinula a uvedla v život dva unikátní e-nástroje, za což v roce 2015 získala mezinárodní cenu FSA v kategorii MASTER. Od letošního roku pracuje ve společnosti Svet zdravia, kde řídí a zajišťuje proces zadávání veřejných zakázek u projektů financovaných z fondů EU.

Daša Paláková

V oblasti veřejných zakázek se pohybuje od roku 2006. Byla součástí implementace projektu Elektronického kontraktačního systému, který se svým týmem úspěšně zavedla do praxe. V současnosti působí jako ředitelka odboru veřejných zakázek na Ministerstvu kultury SR a její tým je realizuje jak pro potřeby Ministerstva kultury SR tak centrálně.

Marcela Turčanová

Marcela je CEO a spoluzakladatelkou konzultační společnosti APUEN AKADÉMIA s.r.o. a viceprezidentkou OZ APUeN SK založeného na podporu elektronizace nákupů. Ve své profesní praxi se věnuje zejména poradenské a konzultační činnosti pro dodavatele a veřejné zadavatele. Kromě toho se spolupodílí na tvorbě legislativy a aplikační praxe ve veřejných zakázkách. Také spolupracuje s neziskovými organizacemi jako je Transparency International Slovensko, Nadace Zastavme korupci nebo slovensko.digital. Má vášeň pro veřejné zakázky, proto v této oblasti s nadšením lektoruje, přednáší na mezinárodních konferencích a streamuje na youtube kanálu. Je členkou Procurement Boardu, kolektivu inspirativních nákupčích a zakázkářů.

Registrovat se

Účastník

Ostatní


Ceník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE