Aukční specialisté


09. 12. 2021

online

Registrovat se

O akci

Zkušenosti Tomáše Šturaly s využíváním eAukcí u různých typů zakázek ve městech. Jaké jsou počáteční obavy, průběžné výhody a výsledky. Zkušenosti s využíváním u stavebních zakázek.

Program

Začátek: 10:00
časový rámec akce: 30 min

Moderuje: Jana Vítová
Host: Tomáš Šturala, ředitel společnosti OPTIMAL consulting s.r.o.

Přednášející

Tomáš Šturala

Dlouhodobé působení ve veřejné správě vyměnil Tomáš Šturala v letošním roce za práci v soukromém sektoru. Od roku 2011 byl ředitelem Správy nemovitostí města Znojmo, kde stál za rozvojem elektronizace veřejných zakázek, ve kterých město ušetřilo spoustu financí. Nyní se věnuje poskytování služeb obcím, městům i firmám. Pomáhá jim řešit všechny obtíže, které se zadáváním mají. Jen v průběhu letošního roku administroval veřejné zakázky za bezmála 750 milionů korun.

Jana Vítová

Symbolický návrat ke kořenům je jedním z motivů profesní cesty Jany Vítové, která byla v roce 1990 vůbec prvním zaměstnancem firmy NAR marketing. Přestože po dvou letech odešla a začala podnikat, v roce 2007 přijala nabídku vrátit se zpět a od té doby úspěšně rozšiřuje řady uživatelů softwaru PROEBIZ. Je vedoucí konzultačního týmu neboli country manažerem pro Moravu, část východních Čech a Vysočinu.

Registrovat se

Účastník

Ostatní


Ceník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Michal Stalmach
gsm: +420 724 242 272
tel.: +420 597 587 136
e-mail: stalmach@proebiz.com

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE