Aukční specialisté


09. 12. 2021

online

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 09. 12 . 2021!

O akci

Zkušenosti Tomáše Šturaly s využíváním eAukcí u různých typů zakázek ve městech. Jaké jsou počáteční obavy, průběžné výhody a výsledky. Zkušenosti s využíváním u stavebních zakázek.

Program

Začátek: 10:00
časový rámec akce: 30 min

Moderuje: Jana Vítová
Host: Tomáš Šturala, ředitel společnosti OPTIMAL consulting s.r.o.

Přednášející

Tomáš Šturala

Ředitel společnosti OPTIMAL Consulting s.r.o., který se administraci veřejných zakázek a dotacím věnuje již desátým rokem. Poslední čtyři roky je také starostou obce Podmolí, takže se dokáže vžít do práce a potřeb starostů i obecních zastupitelů, kterým pomáhá najít vždy nejvhodnější řešení. Ročně administruje zakázky za více než 500 milionů korun, díky čemuž neustále získává cenné zkušenosti pro každodenní praxi. Jako tvůrčí člověk rád přináší jednoduché a originální nápady, které posouvají dál klienty i celou firmu.

Jana Vítová

Symbolický návrat ke kořenům je jedním z motivů profesní cesty Jany Vítové, která byla v roce 1990 vůbec prvním zaměstnancem firmy NAR marketing. Přestože po dvou letech odešla a začala podnikat, v roce 2007 přijala nabídku vrátit se zpět a od té doby úspěšně rozšiřuje řady uživatelů softwaru PROEBIZ. Je vedoucí konzultačního týmu neboli country manažerem pro Moravu, část východních Čech a Vysočinu.

Ceník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Michal Stalmach
gsm: +420 724 242 272
tel.: +420 597 587 136
e-mail: stalmach@proebiz.com

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE