Firemní (nákupní) komunikace a sociální sítě


03. 11. 2021

online

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 03. 11 . 2021!

O akci

O změnách, které do komunikace nákupních týmů přináší individuální komunikace zaměstnanců firmy na sítích, a o tom, jestli ji zohledňujeme v potřebném rozsahu.

Program

Moderuje: Milan Kaplan
Hosté: Jana Bártíková, zakladatelka úspěšné Linked Akademie; Martin Zelinka, Siemens, Head Of Global Commodity Management; Jan Kyselý, co-founder FUTURE SALES, digitální markenting; Petra Vrbová, Head of Procurement GasNet CZ; Petr Kovařík, CVO at Pražská čokoláda Steiner & Kovarik

Start: 10:00

Přednášející

Jana Bártíková

Už v roce 1991 nastoupila na svou první manažerskou pozici. Od té doby pracovala na zvyšování obratu a podílu na trhu pro různé firmy a značky. Ať to bylo v roli provozní ředitelky řetězce Rossmann, na pozici ředitelky českého zastoupení estonské módní značky či Sales Managerky značky Dior pro český a slovenský trh. Jako lektorka vytvořila a realizovala vzdělávací program pro celý obchodní tým Kofoly, který vedl k restartu obchodní strategie a získání 2. pozice na trhu. Od roku 2013 podniká a stal hlavním zdrojem jejích zákazníků. Generuje 90 % prodejů, objednávek a zakázek Linked Akademie. Už od roku 2015 učí firmy a podnikatele, jak získávat nové zákazníky na LinkedIn. Mnohým pomohla vytvořit a realizovat LinkedIn strategie, které jim v souhrnu vydělaly miliony korun.

Petra Vrbová

Ve světě nákupu a nadnárodních koncernů se dokonale vyzná Petra Vrbová, která v prostředí globálních hráčů pracuje od roku 2004. Nejprve působila ve společnosti Nestlé Česko jako nákupčí služeb a nepřímých materiálů a jako specialista SAP nákupních modulů. Následně zastávala pozici manažera nákupu služeb a nepřímých materiálů. V současnosti zúročuje své schopnosti a dovednosti jako teamleader, a to v „Non-Core Commodity týmu“ ve společnosti innogy.

Martin Zelinka

Z pozice Head Of Global Commodity Management nadnárodního koncernu Siemens Energy zaštiťuje strategický vývoj a implementaci procesů zajišťování zdrojů například pro výrobní závody průmyslových parních turbín, průmyslových generátorů a plynových motorů po celém světě. Je respektovaným odborníkem pro oblast centralizace nákupu a řízení projektů v oblasti zavádění nových nákupních nástrojů a postupů. Dříve své zkušenosti čerpal také například v nákupních týmech energetické skupiny RWE.

Milan Kaplan

Marketingový specialista, konzultant a vedoucí projektu PROEBIZ, který své zkušenosti prezentuje na konferencích v Česku, na Slovensku a v Polsku. V devadesátých letech Milan Kaplan založil firmu NAR specializující se na marketingové procesy v průmyslových podnicích. Následně začala vyvíjet a prosazovat v praxi e-bizové technologie, jako je výběr dodavatelů formou eAukce a elektronizace nákupních procesů. Projekt, který dostal název PROEBIZ, je nyní nejrozšířenějším eAukčním prostředím a zdrojem know-how v celé střední Evropě.

Jan Kyselý

Marketingový expert a konzultant se zaměřením na nové technologie, sociální sítě, moderní přístupy v B2B prodeji a marketingu. Autor knihy Social Selling a co-founder společnosti FUTURE SALES solutions, která prostřednictvím vzdělání, digitálních dat a online nástrojů otevírá firmám na LinkedIn nové obchodní příležitosti. Organizuje také velký oborový online event, konferenci Future Summit.

Ceník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE