Soft skills


03. 11. 2021

online

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 03. 11 . 2021!

O akci

Vybíráme správné lidi podle správných kritérií? Nepodceňujeme měkké dovednost?

Program

Moderuje: Milan Kaplan
Hosté: Pavel Dvořák, Saint-Gobain, Purchasing department MRO; Šárka Kalinová, QMS specialist, Škoda Machine Tool; Mário Biňas, Business Intelligence Consultant;

Start: 13:00

Přednášející

Šárka Kalinová

Profesní a nákupní život začala velmi krásným zaměstnáním ve velkoobchodním světě knih, kde ještě jako elév přičichla k nákupu spíše okrajově. V dalším zaměstnání u společnosti Fuji Koyo, kde působila jako junior nákupčí, to pak byl již nákup se vším všudy. Již jako senior nákupčí a následně zástupce vedoucího pak strávila 7 let v nákupním oddělení společnosti Doosan Škoda Power se specializací na nákup investičních celků, což je velmi krásná a různorodá disciplína nákupu, kde se také poprvé setkala s e-aukcemi a začala je ve své profesi využívat. Na pozici vedoucí režijního a investičního nákupu ve strojírenské společnosti ŠMT působila sice krátce a i když se v současné chvíli od nákupního prostředí trochu odklonila, nezůstává daleko a aktivně spolupracuje s nákupem právě na investičních akcích. Aktuálně ji čeká nová výzva v QMS odvětví.

Pavel Dvořák

V nákupu se pohybuje od roku 2012, kdy začínal jako operativní nákupčí náhradních dílů. Poté dostal možnost vést nákupní tým MRO ve společnosti Saint Gobain Adfors, který vede dodnes. Mimo to zastává funkci MRO Category purchasing manager v rámci celé skupiny Saint Gobain pro region Česka a Slovenska. Ve volném čase rád tráví čas v přírodě s rodinou nebo se zajímá o historii.

Mário Biňas

Říká o sobě, že je hráč, který velmi rád vypráví. Také proto Mário Biňas přednáší na téma e-Procurementu, kterému se věnuje od roku 2013, kdy způsobil doslova revoluci v elektronickém nákupu ve společnosti BILLA Slovensko. Vytvořil vzor, který umožnil provádět online aukce a tendry pro všechna firemní oddělení a který se prosadil v celé nadnárodní skupině. Dříve pracoval pro firmy GFK, Centire a Slovnaft, kde se zabýval analytikou a controllingem. V současnosti působí ve společnosti Slovak Hygienic Paper Group, kde se věnuje správě kategorií a projektům nákupu CAPEX / OPEX, globálním nákupním projektům, nákup a implementaci BI nástrojů, transformaci a optimalizaci procesu získávání zdrojů nebo pokročilou analýzu dat.

Milan Kaplan

Marketingový specialista, konzultant a vedoucí projektu PROEBIZ, který své zkušenosti prezentuje na konferencích v Česku, na Slovensku a v Polsku. V devadesátých letech Milan Kaplan založil firmu NAR specializující se na marketingové procesy v průmyslových podnicích. Následně začala vyvíjet a prosazovat v praxi e-bizové technologie, jako je výběr dodavatelů formou eAukce a elektronizace nákupních procesů. Projekt, který dostal název PROEBIZ, je nyní nejrozšířenějším eAukčním prostředím a zdrojem know-how v celé střední Evropě.

Ceník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE