VO po novom


04. 11. 2021

online

Pozor: Tato akce se již uskutečnila 04. 11 . 2021!

O akci

Čo prinesie do verejneho obstarania zmena zákona? Čo čakať v novom roku?

Program

Moderuje: Branislav Šarmír
Hosté: Ľubomír Kubička, MVSK, riaditeľ odboru VO; Katarína G. Bednáriková, Únie profesionálov VO; Ivan Pudiš, ÚVO; Martin Daniš, BBSK vedúci oddelenia VO;

Start: 10:00

Přednášející

Branislav Šarmír

Absolvent Fakulty podnikového managementu na Ekonomické univerzitě v Bratislavě. Během své profesní dráhy působil v oblasti marketingu a péče o zákazníky v telekomunikačním, bankovním a IT sektoru. Od roku 2011 se věnuje zadávání veřejných zakázek, nákupu a e-aukcím. Vyhledává příležitosti ke zlepšování procesů, tak aby se zadávání veřejných zakázek zjednodušilo a zpřehlednilo.

Ľubomír Kubička

Absolvoval Právnickou fakultu Univerzity Komenského v Bratislavě. Po deseti letech v oblasti obchodního a občanského práva se přestěhoval do dramatického prostředí veřejných zakázek a zabývá se zadáváním veřejných zakázek. Profesně se intenzivně zabývá realizací veřejných zakázek, stejně jako poradenské činnosti, při které pomáhá uchazečům o VZ a ve svém volném čase, který mu ještě zbývá, bojuje s nesmysly kolem nás.

Katarína Grejták Bednáriková

Vystudovala právo a politologii a po letech působení v IT sektoru jako business consultant vyměnila pole působnosti za veřejné zakázky, zpočátku v oblasti elektronizace procesu zadávání veřejných zakázek a později v roli konzultanta pro oblast veřejných zakázek. V minulosti působila v poradním orgánu předsedkyně slovenského Úřadu pre veřejné obstarávanie, dnes je členem výkonné rady Unie profesionálů veřejných zakázek.

Martin Daniš

Nejtěžší je začít, říká moudro, které platí nejen pro byznys. Své o tom ví i Martin Daniš, který začal doslova od nuly nastavovat procesy spojené s veřejnými zakázkami na úřadu Banskobystrického kraje. Jako vedoucí oddělení neváhal a elektronizaci veřejných zakázek zavedl i pro zakázky s nízkou hodnotou. V oboru se pohybuje více než sedm let. Dříve pracoval jako konzultant ve firmě VOSK, kde realizoval zhruba 200 zakázek pro veřejné zadavatele. Řešil však i námitky z „druhého břehu řeky“.

Ivan Pudiš

Je absolventem Právnické fakulty Univerzity Komenského v Bratislavě. Po ukončení studia na vysoké škole v roce 2014 začal pracovat jako advokátní koncipient. Tato práce ho však nenaplňovala štěstím a proto v roce 2015 nastoupil na Úřad pro veřejné zakázky. Na oboru námitek pracoval čtyři roky. V současnosti pracuje na oddělení veřejných zakázek města Bratislava, kde se spolu s kolegyněmi a kolegy snaží obstarávat rozumně, efektivně a s přidanou hodnotou.

Ceník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE