KOMPLEXNÍ TENDROVACÍ NÁSTROJ


TENDERBOX

TENDERBOX

komplexní nástroj pro tendering

TENDERBOX (TBX) je nástroj digitalizující výběrová řízení – tendry. Vedle standardního výběrového řízení, nabízí zapečetěné nabídky, RFx, klasické poptávky, dražby a eAukce. U eAukcí má jednu z nejširších nabídek. Opírá se o velký tým specialistů, který si zakládá na tom, že poskytuje uživateli rychlou a kvalitní technickou nebo odbornou podporu.

Vyzkoušejte si aplikaci TENDERBOX >>

laptop systém TENDERBOX

Proč TENDERBOX?

JE TO KRÁL

mezi tendrovacími nástroji, ve kterém několik set klientů uskutečnilo několik set tisíc úspěšných soutěží

JEDNODUCHOST OBSLUHY

na přípravu nové soutěže stačí minuty

EXPERTNÍ PODPORA

přítel na telefonu, který nikdy nezklame; velký tým specialistů

TRANSPARENTNOST

nákupních rozhodnutí a usnadnění reportingu transakcí organizace

SNADNÁ IMPLEMENTACE

stačí jen jméno, heslo a přístup k internetu (SaaS)

ÚSPORY

času změnou způsobu vyjednávání a peněz díky objektivizaci cen

USER FRIENDLY SYSTEM

logický uživatelský přívětivý a modulární systém

UNIVERSÁLNÍ

flexibilním nastavením se přizpůsobí jakékoli zvolené nákupní strategii

OSVĚDČENÝ

od 2001 stabilní, stovkami dlouhodobých klientů prověřený nástroj

VYMAZLENÝ

je stále doplňován o nové funkce a je průběžně upgradován

KNOW-HOW KOMUNITA

sdílení nápadů a inovačních řešení v rámci vzdělávacích akcí

typů eAukcí

jazyků

firem a veřejných zadavatelů

administrátorů

soutěží

eAukcí nebo poptávek denně

20+ tendrů a aukcí!

Z nejčastěji používaných typů eAukcí je ERMMA (anglická reverzní multikriteriální a multipoložková) v základním nastavení nástroje a o typy NIPPON a HOLLAND je možné TBX rozšířit. ERMMA je natolik univerzální a flexibilní, že v jejím prostředí jde nastavit velké množství dalších eAukcí, jako je verze pro government nebo Brazzil, Traffic lights, Ruská, 2win, Yankey, Vickreyho a řada dalších. Většina zmíněných dynamických tendrů jde využít i jako prodejní.

Typy eAukcí

Moduly a funkcionality

Nástroj obsahuje moduly a funkcionality v 11 jazycích. Zajímavostí je, že umožňuje v jedné eAukci pracovat souběžně v několika jazycích (každý účastník si nastaví svůj jazyk) a v několika různých měnách.

Rozšiřující funkcionality

Houston - uživatelská podpora PROEBIZ tenderboxu

HOUSTON

Uživatelská podpora jako silná přidaná hodnota

Síla PROEBIZ je v jeho zázemí, v technické, asistenční a znalostní podpoře, která je poskytována v pracovní dny od 8:00 do 17:00 v šesti jazycích. Pověstný proebizovský HOUSTON (Help me, Houston!) je ve skutečnosti tým firemních specialistů, o které se můžete opřít při řešení problémů. Budou vám radit ti, kteří s TENDERBOXem a dalšími nástroji platformy pracují každodenně, kteří ho průběžně testují nebo se dokonce podílí na jeho vývoji.

Help me, HOUSTON

Data na jednom místě

Nástroj umožňuje mít všechna data o připravovaných a proběhlých výběrových řízeních snadno a neustále zpřístupněné na jednom místě. Jsou uchována data o zadání, nastavení, účastnících, komunikaci, průběhu, výsledku a protokolech. To usnadňuje vyhodnocování nákupních situací, vyhlášení nového řízení kopírováním celého nastavení z již realizovaného, vytváření šablon u opakovaných tendrů a přípravu strategií u jednotlivých komoditních kategorií.

Časové a další transakční úspory

Tendry a eAukce v TENDERBOXu jsou schopné ušetřit až 80 % času v případech opakovaných aukcí. Respondenti v průzkumech dokonce uvádějí vyšší procento, a to zvláště v případech, kdy stačí zkopírovat a aktualizovat předchozí tendr, překontrolovat zadání, vybrané dodavatele a jejich adresy a odkliknutím odeslat informace dodavatelům o vašem tendru a vyzvat je tak k předložení nabídky.

Testování

Vyzkoušejte dvouměsíční bezplatnou verzi BluePilot a přesvědčte se sami o jeho kvalitách. Napište si o další informace o programu BluePilot pomocí "Rychlého kontaktu" nebo nás kontaktujte na telefonním čísle +420 597 587 100.

Mám zájem o BluePilot

Certifikováno!

TENDERBOX je certifikovaný aukční elektronický nástroj dle Zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, vyhlášky č. 260/2016 Sb.

Certifikát funkcionalita elektronického nástroje
Certifikát prostředí elektronického nástroje

Kdo už s námi digitalizuje

Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE