Novinky


NEWSy z PROEBIZu II.

22ŘÍJ

NEWSy z PROEBIZu II.

22. 10. 2020 12:42 Jan Šlachta

Dostavěli jsme dvě studia na webináře. Když jsme do nich nastěhovali techniku, zjistili jsme, že mohly být větší. Webináře u nás zdomácněly. Už na jaře nahradily velkou část schůzek. Teď máme za sebou první v novém kabátě (s novým vizuálem) a jsme na chvíli spokojeni. Náš každoroční procurement a purchasing festival eBF bude v původním termínu 4.-5.11. Nechceme uhnout. Pro rande využijeme internet a on-line. Z jeho dalších padesáti akcí eBF jsme vybrali první balík a dali jim pravidelné termíny ve všech měsících až do dalšího ročníku.

Číst více


PROEBIZ NEWS

05ŘÍJ

PROEBIZ NEWS

05. 10. 2020 10:15 Jan Šlachta

Konečně padlo rozhodnutí. Chorvatské centrum vznikne ve Varaždinu, a ne v Zagrebu nebo v plánovaném Daruvaru. Za prvé se tam lépe parkuje než v Zagrebu (a je to od něj hodina autem) a za druhé tam bydlí náš nový kolega Josip. Podle všeho bude polská adresa v Cieszyne (v polském Těšíně), i to se rychle rozhodne.  Šestnáctý ročník nákupního a zakázkářského eBF bude 4. a 5. 11. celý online.

Číst více


JOSEPHINE v přední linii

23DUB

JOSEPHINE v přední linii

23. 04. 2020 16:20 Jan Šlachta

Snažíme se pomáhat tam, kde umíme. Slovenské Správě státních hmotných rezerv jsme na začátku tohoto týdne zapůjčili bezplatně systém JOSEPHINE s modulem FLASHBON, který je určený k obstarávání v mezních podmínkách.

Číst více


Slovenské ministerstvo jako první v Evropě

02DUB

Slovenské ministerstvo jako první v Evropě

02. 04. 2020 15:49 Jan Šlachta

Ministerstvo zdravotnictví SR jako první v EU uskutečnilo výběr dodavatele plicních ventilátorů elektronickou formou v režimu „Priameho rokovacieho konania“ (v ČR Jednacího řízení, pozn. redaktora). Iniciátorem vzniku elektronického nástroje FLASHBON nad platformou JOSEPHINE PROEBIZ se zohledněním nejnovějších návrhů Evropské komise ze dne 1. 4., bylo přímo ministerstvo.

Číst více


Tretíkrát pod Roháčmi

19ÚNO

Tretíkrát pod Roháčmi

19. 02. 2020 09:45 Jan Šlachta

favicon PROEBIZ

Opäť po roku sa stretli zástupcovia nemocníc a zdravotníckych inštitúcií na interaktívnom workshope o verejnom obstarávaní a trendoch v oblasti zdravotníctva v Liptovskom Mikuláši.

Už tretí ročník mal rekordnú účasť. Stretlo sa nás cez 60. Témy boli viacej ako zaujímavé (https://proebiz.com/kalendar-akci/482). Páni z Ministerstva zdravotníctva SR ukazovali ako je možné do hodnotenia zahrnúť aj kvalitu. Bola predstavená aj vízia centrálneho nákupu, DNS a eKatalógov.

Vystúpil taktiež Vladimír Oros z Tatra Tendru, ktorý ukázal praktické skúsenosti pri obstarávaní Garantovaných Energetických Služieb – inými slovami, čo robiť keď potrebujete opraviť budovu a nedisponujete finančnými prostriedkami, z ktorých by ste investíciu prefinancovali? GES môže byť riešenie presne pro Vás!

Už teraz plánujeme ďalší ročník tak, aby bol lepší ako ten posledný :).

Za organizátorov ďakuje

Juraj

Číst více


Přilétají vánoční ptáčci

17PRO

Přilétají vánoční ptáčci

17. 12. 2019 15:58 Jan Šlachta

Věříme, že si plujete na punčové vlně a úspěšně se vyhýbáte vánoční panice.

Přejeme vám, abyste si užili Vánoce a konec roku v pohodě, s dobrou náladou, mezi lidmi, se kterými vám je dobře a aby ten příští rok byl přesně takový, jaký byste si přáli!

eBF vánoční ptáčky můžete využít do konce roku.

Tak veselé Vánoce a šťastného kapra :)

Vám přeje

Tým PROEBIZ & eBF

Číst více


ÚVO: J. Lexa na konferencii „eBF“ v Ostrave

19LIS

ÚVO: J. Lexa na konferencii „eBF“ v Ostrave

19. 11. 2019 16:08 Jan Šlachta

Elektronizácia firemného nákupu a verejného obstarávania – to boli hlavné témy 15. ročníka medzinárodnej konferencia „eBF“, ktorá sa konala v dňoch 6. - 8. novembra 2019 v Ostrave. V rámci prednášok na nej vystúpil aj Jaroslav Lexa, riaditeľ Inštitútu verejného obstarávania Úradu pre verejné obstarávanie (ďalej „ÚVO“).

Číst více


Nové názvy našich „strojů“

14SRP

Nové názvy našich „strojů“

14. 08. 2019 08:30 Jan Šlachta

PROEBIZ se stává nákupní platformou. Před lety jsme kvůli síti partnerů upozadili v marketingové komunikaci název firmy (NAR marketing) ve prospěch produktu (PROEBIZ), který nás s partnery spojoval. Dnes, když uvádíme na trh nové softwary, které elektronizují další části nákupních a obstaravatelských procesů, a ty nové nástroje s sebou přinášejí nové názvy, je nutné věci změnit. Umbrelu PROEBIZ začínáme používat pro celý komplex stávajících a vznikajících nákupních softwarů, je to název platformy. Nástroj, který jsme až doposud po dobu cca patnácti let označovali stejným jménem, se bude pro další dny jmenovat TENDERBOX. Ještě upřesnění, formálně půjde o PROEBIZ TENDERBOX, jak se ve smlouvách píše „…dále jen TENDERBOX“.

Číst více


Radiožurnál: sdružené nákupy dnes

08SRP

Radiožurnál: sdružené nákupy dnes

08. 08. 2019 08:58 Jan Šlachta

Je to už několik let kdy se mezi tématy konference (vlastně jak teď říkáme - festivalu) eBF zaznívalo v prezentacích a v diskuzích "POZOR NA SDRUŽENÁ VÝBĚROVÁ ŘÍZENÍ!". Teoretici tehdy pro ně horovali a praktici udiveně oponovali zkušenostmi a výsledky. Po letech, teď v pátek na Radiožurnálu, o tom byla řeč, poslechněte si pro inspiraci:

Číst více


SPOLU už popáté...

01SRP

SPOLU už popáté...

01. 08. 2019 11:38 Jan Šlachta

Nákupní festival eBF vlastně nezačíná ve středu (6.11.) ráno přivítáním účastníků, ale už v úterý večer vernisáží výstavy TOGETHER – SPOLU. Ta je sestavená z výtvarných prací účastníků akce, jejích organizátorů a dalších nákupců nebo zakázkářů z několika zemí EU, kteří nemohli osobně přijet.

Číst více


Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE