Novinky


Certifikácia je zbytočne drahá

22LED

Certifikácia je zbytočne drahá

22. 01. 2014 11:20 Jan Šlachta

Zatiaľ posledná, tzv. veľká novela zákona o verejnom obstarávaní priniesla povinnosť používať na aukcie iba certifikované aukčné systémy s platnosťou od 1. januára 2014.

Číst více


Certifikované systémy

17LED

Certifikované systémy

17. 01. 2014 16:44 Jan Šlachta

Zoznam certifikovaných systémov na uskutočnenie elektronických aukcií podľa § 116 ods. 7 v spojení s § 116 ods. 8 zákona č. 25/2006 Z. z. o verejnom obstarávaní a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a v spojení § 7 vyhlášky Úradu pre verejné obstarávanie č. 173/2013 Z. z., ktorou sa ustanovujú podrobnosti o postupe certifikácie systémov slúžiacich na uskutočnenie elektronických aukcií:

Číst více


Fair Sourcing Awards

09LED

Fair Sourcing Awards

09. 01. 2014 15:27 Jan Šlachta

Česká a slovenská asociace APUeN (Asociace poskytovatelů a uživatelů elektronických nástrojů pro výběrová řízení a elektronické aukce) hledá města, firmy a osobnosti, jež se zasloužily o rozvoj elektronických aukcí. Na listopadové konferenci eBF v Ostravě jim APUeN předá Ceny FSA (Fair Sourcing Awards), známé také jako Ceny čestného nákupu. Přihlášky přijímají organizátoři až do 1. listopadu, podrobnosti zveřejnili na webu www.fsawards.com.

Číst více


Nemocnice Nové Město na Moravě

09LED

Nemocnice Nové Město na Moravě

09. 01. 2014 15:13 Jan Šlachta

Nemocnice v Novém Městě na Moravě získala mezinárodní ocenění za využívání elektronických aukcí. Největší zásluhu na tom má administrátorka veřejných zakázek nemocnice Alena Ševčíková, která získala Cenu FSA (Fair Sourcing Award – cena férového nákupu) v kategorii MASTER, určené pro nejvýznamnější osobnosti v oboru. Ceny FSA uděluje asociace APUeN (Asociace poskytovatelů a uživatelů elektronických nástrojů pro výběrová řízení a elektronické aukce).

Číst více


VS Invest

09LED

VS Invest

09. 01. 2014 13:03 Jan Šlachta

Ostravská stavební společnost VS – Invest získala mezinárodní ocenění za využívání elektronických aukcí. Od asociace APUeN dostala Cenu FSA - Fair Sourcing Award – cena férového nákupu, v kategorii START, která hodnotí nováčky v oboru. VS – Invest začal využívat eAukce letos v březnu, od té doby již uspořádal na 30 aukcí s průměrnou úsporou 11 procent.

Číst více


Tepláreň Košice

08LED

Tepláreň Košice

08. 01. 2014 16:51 Tomáš Hric

Košice 21. novembra (TASR) – Energetická spoločnosť Tepláreň Košice (TEKO) získala medzinárodné ocenenie za využívanie elektronických aukcií. Od asociácie APUeN (Asociácia poskytovateľov a užívateľov elektronických nástrojov pre výberové konania a elektronické aukcie) dostala Cenu FSA (Fair Sourcing Award – cena férového nákupu) v kategórii TREND, ktorá hodnotí najúspešnejších realizátorov e-aukcií. Takýto spôsob výberu dodávateľov zaisťuje firme nielen transparentnosť nákupných procesov, ale tiež výrazné úspory. Napríklad pri nákupe čierneho uhlia TEKO iba v tomto roku ušetrila stovky tisíc eur.

Číst více


Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE