Novinky


Nové číslo bulletinu slovenskej asociácie APUeN

07ČEC

Nové číslo bulletinu slovenskej asociácie APUeN

07. 07. 2014 16:25 Jan Šlachta

Posledné obdobie sme sa viac venovali nášmu novému projektu – odbornému internetovému portálu o verejnom obstarávaní – zovo.sk. S tým súvisela aj naša činnosť – analýza množstva rozhodnutí úradu, metodických usmernení a európskej judikatúre. Jeden z najpodnetnejších Vám prinášame aj v tomto čísle bulletinu.

Počas mesiaca máj sa už po piatykrát konali zaujímavé dvojdňové Národné eAukčné fóra. Ak ste boli aspoň na jednom z nich, viete, že boli skvelé. Ak ste to šťastie nemali, určite si prečítajte článok, aby ste o rok prišli.

Stále hovoríme o verejnom obstarávaní a už to pôsobí, že sa nášmu druhému „ja“ vôbec nevenujeme. Firemný nákup sa v rubrike pána Wiedermana posunul od rozhodnutia či kúpiť/nekúpiť k tomu, ktorá nákupná cena je správna. Najkrajšie na týchto článkoch (okrem pútavého štýlu písania) sú jednoduché a praktické myšlienky, ktoré sa dajú aplikovať aj v bežnom živote.

Firemnému nákupu je venovaný aj článok o úspešnom nákupe kuriérskych služieb pani Daniely Bauerovej – písaný z reálnej skúsenosti.

Ak pracujete v tíme, vediete tím alebo sa chystáte viesť tím, určite Vás zaujme článok o typoch pracovníkov – Manažment bez obalu od pána Martina Chinorackého.

Ešte doplním, že certifikovaných eAukčných nástrojov máme už 8 a jeden je dokonca aj recertifikovaný.

Aktuálne číslo bulletinu nájdete TU.

Za tím APUeN
Marcela Návesňáková

Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE