Novinky


Ocenění GRAND PRIX pro Ondreje Kuruce (MZ SR)

18ÚNO

Ocenění GRAND PRIX pro Ondreje Kuruce (MZ SR)

18. 02. 2021 09:06 Jan Šlachta

Každý rok má svého hrdinu a inovátory, kteří obohatí nákupní svět a elektronizaci o nové trendy. Cena GRAND PRIX, která se tradičně předává v rámci Fair Sourcing Awards (FSA) na listopadové konferenci eBF, byla tento rok předána tématicky on-line na Praktik aréne Zdravotnictvo 9. února 2021 Ing. Ondrejovi Kurucovi, PhD. řediteli odboru veřejných zakázek na Ministerstvu zdravotnictví SR.

Dlouhodobý příznivce elektronizace, propagátor DNS, elektronických aukcií se podílel na tvorbě systému FLASHBONE, který využil na ministerstvu zdravotnictví pro nákup dýchacích přístrojů v kritickém období okolo pandemie COVID-19 a na Správě státních hmotných rezerv pro nákup OOPP. Podílel se i na vyhlášení složitých DNS v oblasti zdravotnictví na magnetické rezonanci, infúzní techniky, léky pro nemocniční lékárny (pilotní projekt s prvkem i následné elektronizace, reportingu, řízení objednávek od jednotlivých nemocnic k dodavatelům).

Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE