Novinky


Prezentace v Záhřebu – online aukce pokračuje

23KVĚ

Prezentace v Záhřebu – online aukce pokračuje

23. 05. 2014 15:54 Jan Šlachta

Záhřebské kongresové středisko Forum bylo 10. dubna místem konání dalšího představení programu PROebiz, určeného k provádění online aukcí. Jde o počítačový software firmy NAR marketing z Ostravy, k jehož prosazování v Chorvatsku napomáhá daruvarský městský úřad.

Po úspěšném zahájení jeho používání v procesu veřejných zakázek městské správy, se do akce rozšiřování projektu zapojilo oddělení právních záležitostí. Pomohlo navázat kontakty s několika místními samosprávami a ministerstvy, a zúčastnilo se dvou prezentací, které se konaly v Záhřebu. Této poslední se zúčastnili i představitelé městského úřadu Záhřeb a státního úřadu veřejných zakázek, které o program online-aukcí projevily velký zájem.

Prezentaci zpracovaly představitelky ostravského podniku – manažerka veřejných vztahů Zuzana Kawuloková, obchodní ředitelka Lenka Kundratová a konzultantka Beata Harazinová. K úspěchu akce značně přispěla vedoucí oddělení právních záležitostí města Daruvaru Olga Šimonová Daňková, která vysvětlila, jak systém funguje, a pomoc při prezentaci poskytly i její spolupracovnice Sandra Václavková a Ivana Mileková Husáková.

Prezentace se zúčastnil také starosta Daruvaru Dalibor Rohlík, který v Záhřebu jednal s obchodní ředitelkou firmy NAR marketing Lenkou Kundratovou o možnostech další spolupráce na rozvíjení projektu v Chorvatsku. Bude-li prosazování programu u chorvatských firem pokračovat žádanou dynamikou, NAR marketing bude v Chorvatsku potřebovat výukové středisko, a to by mohlo být v Daruvaru. mp/mp

Zdroj: Jednota

Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE