Novinky


Společnost NAR marketing byla hodnocena jako 100% spolehlivý partner veřejných zadavatelů

19ÚNO

Společnost NAR marketing byla hodnocena jako 100% spolehlivý partner veřejných zadavatelů

19. 02. 2015 10:30 Jan Šlachta

Veřejní zadavatelé na Slovensku prováděli od února 2014 hodnocení svých dodavatelů. Hodnocení dodavatelé byli vybráni z veřejných soutěží. Kritéria hodnocení kvality posuzovali dodržení smluvně deklarovaných požadavků, včasného plnění, množství reklamací a dodržování způsobu a kvality plnění.

Pozitivně hodnoceným podnikům přiděluje Slovenská informační a marketingová společnost ve spolupráci s Národním informačním střediskem České republiky pečeť spolehlivosti v hodnotícím systému podniků Slovenského hospodářství.

Společnost NAR marketing patří mezi společnosti, které byly hodnoceny jako 100% spolehlivý partner zadavatelů, což představuje vysokou spokojenost zadavatelů a poukazuje na serióznost a odbornost v přístupu a jednání při realizaci všech projektů, do kterých se zapojuje.

Hodnocení zároveň poukazuje na to, že podnikatelé a veřejná správa mohou spolu fungovat transparentně, korektně a spolehlivě.

Zadavatelé v loňském roce spolupracovali s více než 14 724 firmami, hodnocených byla více než čtvrtina dodavatelů, z toho 1 454 společností bylo hodnoceno jako 100% spolehlivých a společnost NAR marketing se dostala do této výběrové špičky.

Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE