Novinky


Úspěšně jsme odstartovali sérii workshopů z oblasti elektronizace nákupu

06DUB

Úspěšně jsme odstartovali sérii workshopů z oblasti elektronizace nákupu

06. 04. 2017 11:27 Jan Šlachta

V úterý 28.3.2017 jsme v Plzni odstartovali sérii workshopů, které nesou název PRAKTIK ARÉNA. Objekt DEPO 2015, který toto město nabízí, dotvořil atmosféru celého workshopu o nevšední podobu, díky které se tak PRAKTIK ARÉNA stala nezapomenutelným zážitkem.

Celé dopoledne jsme věnovali výměně zkušeností a poznatků z oblasti elektronizace nákupu, které jsme si navzájem sdíleli s účastníky workshopu na různá témata. Těmi hlavními tématy plzeňské PRAKTIK ARÉNY byly například implementace a výhody holandských aukcí, mluvilo se také o tom, jak úspěšně nakupovat investice a služby s využitím multikritérií, probrali jsme téma využívání eAukcí v energetice a také o elektronizaci nákupu, její budoucnosti a vývoji, spolu s rozborem zajímavých příkladů zrealizovaných aukcí. To vše z úst skvělých odborníků ze společností Škoda Machine Tool a.s., PROEBIZ, Plzeňská energetika a Plzeňská teplárenská, a.s.

Napříč celým programem se hosté aktivně zapojovali do diskuze, což bylo samo o sobě velmi zajímavým bonusem.

Všichni jsme si PRAKTIK ARÉNU užili a už se moc se těšíme na další setkání v Ústí nad Labem 26.4.2017 a v Liberci 27.4.2017.

Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE