O nás


Náš příběh

Motorem všech PROEBIZovských aktivit, držitelem ochranné známky PROEBIZ a vlastníkem softwaru TENDERBOX je firma PROEBIZ s.r.o., která vznikla v roce 1996 transformací firmy M. Kaplan - N.A.R. Ta své služby nabízela od prvních měsíců roku 1990. V roce 2000 jsme poprvé „potkali eAukce“, propadli jsme jim, jsme tam dobří, a postupně jsme od nich dostali k digitalizaci procesů firemního nákupu a veřejných zakázek.

Centrála PROEBIZu je v Ostravě. Kanceláře nebo jinou formu zastoupení máme také v Praze, Bratislavě a Rybniku.

Iniciovali jsme vznik asociací podporovatelů digitalizace nákupu a zakázek APUeN CZ a APUeN SK.

Píšeme už více než patnáct let blog TOBOGAN, který je týdenním souhrnem událostí.

PROEBIZ má stoprocentní dceřinou společnost Sentinet, která slouží především jako prostředí pro ověřování nových produktů.

založeno 1990

50+ zaměstnanců

400+ klientů

Milan Kaplan

Milan Kaplan

Milan Kaplan je marketingový specialista, člen Hlavního výboru ČMS (Česká marketingová společnost), konzultant, spoluautor knih zabývajících se e-procurementem firem a institucí. Jeho specializací je marketing dodavatelských vztahů a jeho digitalizace. Je jedním z autorů eAukčního softwaru TENDERBOX. Své zkušenosti prezentuje na odborných konferencích, jakou jsou například nákupní festival eBF a eProcurement forum. Je ředitelem PROEBIZu a prezidentem APUeN v Česku a na Slovensku (Asociace poskytovatelů a uživatelů eAukcí a ostatních e-nástrojů pro firemní nákup a pro veřejné zakázky).

I toto jsme my :)

"Jsme akční, ale taky společenští. Umíme pracovat a u toho se bavit."


Certifikáty

Společnosti PROEBIZ s.r.o. a Sentinet s.r.o. úspěšně zavedly systém managementu bezpečnosti informací ČSN EN ISO/IEC 27001:2014 a jsou také držitelem certifikátu dokládajícího shody systému managementu kvality s požadavky ČSN EN ISO 9001:2016. Obě společnosti mají také zavedenou politiku integrovaného systému.

certifikat proebiz 9001:2016
certifikat proebiz 27001:2014
certifikat sentinet 9001:2016
certifikat sentinet 27001:2014
Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE