O nás

Náš příběh

Motorem všech PROEBIZovských aktivit, držitelem ochranné známky PROEBIZ a vlastníkem stejnojmenného software je firma NAR marketing s.r.o. (zkráceně NAR), která vznikla v roce 1996 transformací firmy M. Kaplan - N.A.R. Ta své služby nabízela od prvních měsíců roku 1990. V roce 2000 jsme poprvé „potkali eAukce“, propadli jsme jim, jsme tam dobří, a postupně jsme od nich dostali k elektronizaci procesů firemního nákupu a veřejných zakázek.

Centrála NARu, resp. PROEBIZu je v Ostravě. Kanceláře nebo jinou formu zastoupení máme také v Praze, Bratislavě a Katovicích.

Iniciovali jsme vznik asociací podporovatelů elektronizace nákupu a zakázek APUeN CZ a APUeN SK.

Píšeme už více než patnáct let blog TOBOGAN, který je týdenním souhrnem událostí.

NAR má stoprocentní dceřinou společnost Sentinet, která slouží především jako prostředí pro ověřování nových produktů.

založeno 1990

50+ zaměstnanců

400+ klientů

Milan Kaplan

Milan Kaplan

Milan Kaplan je marketingový specialista, člen Hlavního výboru ČMS (Česká marketingová společnost), konzultant, spoluautor knih zabývajících se e-procurementem firem a institucí. Jeho specializací je marketing dodavatelských vztahů a jeho elektronizace. Je jedním z autorů eAukčního softwaru PROEBIZ. Své zkušenosti prezentuje na odborných konferencích, jakou jsou například nákupní festival eBF a eProcurement forum. Je ředitelem NARu a prezidentem APUeN v Česku a na Slovensku (Asociace poskytovatelů a uživatelů eAukcí a ostatních e-nástrojů pro firemní nákup a pro veřejné zakázky).

Certifikáty

Společnosti NAR marketing s.r.o. a Sentinet s.r.o. úspěšně zavedly systém managementu bezpečnosti informací ČSN EN ISO/IEC 27001:2014 a jsou také držitelem certifikátu dokládajícího shody systému managementu kvality s požadavky ČSN EN ISO 9001:2016.

certifikat nar 9001:2016
certifikat nar 27001:2014
certifikat sentinet 9001:2016
certifikat sentinet 27001:2014
Back to Top