Jak jsem to udělala já... a elektronizovala nákupní procesy


26. 01. 2021

online

Zarejestruj się

O wydarzeniu

Inspirativní zkušenosti Hanky Suškové se zaváděním elektronizace tenderingu do různých firem. O jejích jednotlivých krocích a konkrétních situacích, které vznikaly jako součást nastavování změněného procesu. O tom, co bylo nebezpečné, co bylo dokonce špatně a co naopak přineslo až nečekaně pozitivní výsledek. O tom, jak je to skutečně s úsporou času, o datech na jednom místě a o reakci dodavatelů.

Program

Začátek: 13:00
časový rámec akce: 60 min

Moderuje: Lukáš Karcol, host: Hana Sušková

Wykładowcy

Hana Sušková

Referentka ds. zakupów, kupująca towary i kierownik zakupów. W czasie swojej kariery przez wszystkie te stanowiska przeszła Hana Sušková, która obecnie jest Dyrektorką ds. Zakupów w firmie Al Invest Břidličná. Wierzcie, że wie wiele o negocjacjach z dostawcami przemysłowymi, od których robiła zakupy dla firm, takich jak Škoda Vagonka, OKD, OKK Koksovny i Tatra Defence Vehicle. Właśnie dlatego chętnie podzieli się z nami doświadczeniami, strategią i trikami, które najbardziej pomogły jej w pracy.

Po absolvovaní ekonomické fakulty VŠB-TU v Ostravě a krátké zastávce v automobilce se v roce 2012 připojil k týmu PROEBIZ. Už osmým rokem působí na území Moravy, školí, pomáhá s implementací a rozšiřuje řady spokojených klientů. Baví ho hledat řešení i v komplikovaných záležitostech.

Zarejestruj się

Uczestnik

Pozostałe


Cennik i kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Eva Kudelová
gsm: +420 702 263 580
tel.: +420 597 587 136
e-mail: kudelova@proebiz.com

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 52/33,
Ostrava - Moravská Ostrava,
702 00, Česká republika

Back to Top