SONDA: tentokrát o e-tendrech


27. 01. 2021

online

Zarejestruj się

O wydarzeniu

První díl z pravidelné série vysílání Andrzeje a Honzy o vybraných tématech ze světa elektronizace nákupu a veřejných zakázek.

Tentokráte o elektronizaci nákupního vyjednávání. Přiblížíme si blízké i vzdálenější kouty nákupního procesu a možnosti jejich řešení v organizaci. Co je tendering a kdy vlastně začíná, na co je potřeba myslet při jeho transformaci do digitálního online světa? Dnešní otázka už nestojí “jestli”, ale “kdy”. Jenže jak začít když je tolik možností? Kam se díky elektronizaci posunuly možnosti vyjednávání? Závěr pořadu je pak věnován komunikaci a práci s dodavateli.

Program

1) eTendry a nákup

Nákupní proces - čím začíná a kdy končí? / elektronizace - digitalizace - automatizace - robotizace / výběr správného dodavatele / příklady, svědectví / shrnutí

2) Kdy, jak a od čeho začít

Revize nákupních procesů a od čeho se odpíchnout / Výběr vhodného nástroje

3) Základní typy tendrů

Rfx / ERMMA / EMMA

4) Ostatní typy

TICKER - NIPPON & HOLLAND / BRAZZIL / YANKEE / LMS

5) Hodnocení

Jaké jsou typy hodnocení a kdy je použít / Multikriteria ano nebo ne? Jít po ceně nebo ekonomické výhodnosti / eAukční legendy

6) Příprava tendru I - položky

příklady nejčastěji soutěžených položek v různých typech eTendrů / katalogy položek a číselníky / praktická doporučení

7) Příprava tendru II - dodavatelé

Komunikace s dodavateli při zavádění nástroje / Komunikace s dodavateli obecná (nejčastější chyby, obstrukce/námitky) / Kvalifikace / Výměna dodavatele?

8) Čas pro dotazy a náměty

Wykładowcy

Andrzej Kulbiński

Jesienią w roku 2007 rozpoczął pracę w międzynarodowej grupie jako pracownik hotline systemu PROEBIZ. Po trzech i pół roku osiągnął stanowisko specjalisty ds. aukcji oraz stał się kierownikiem działu wsparcia dla klientów, gdzie w ramach programu wsparcia zajmuje się najbardziej skomplikowanymi problemami eAukcyjnymi w firmach i instytucjach. Jest jednocześnie trenerem administratorów, a także najbardziej znanym szkoleniowcem systemu PROEBIZ.

Jan Jedlička

Průvodce všemi systémy PROEBIZ se zálibou přenášet kouzlo kolektivního know-how za pomoci triků a tipů z praxe při prezentacích. Své poslaní vidí v překonávání strachu při zavádění inovací a elektronických nástrojů do nákupních procesů v privátním i veřejném sektoru. Baví jej imaginovat vizi úspěchu a následně dohlížet na její zhmotnění.

Zarejestruj się

Uczestnik

Pozostałe


Cennik i kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top