Půl roku práce s katalogem


24. 03. 2021

online

Uwaga: To wydarzenie już się odbyło 24. 03 . 2021!

O wydarzeniu

Když před půlrokem největší slovenská univerzita UNIBA nasadila vnitří katalog a umožnila přes něj zaměstnancům nakupovat informační technologie, nikdo netušil, jak to dopadne. Co se za ten půl rok podařilo? Přineslo používání katalogu očekávaný efekt? Jaké nové otázky praxe otevřela? Zjednoduší vnitřní nákupní katalogy práci zakázkářů vysokých škol? Jak dopadá srovnání plusů a mínusů, ano a ne? Jak dál? Zkušenosti obstaravatelů – zakázkářů z UNIBA, můžeme srovnávat se zkušenostmi z brněnské Masarykovy univerzity a názory projektového manažera katalogu MARQUET.

Program

Začátek: 10:00
časový rámec akce: 60 min

Moderuje: Milan Kaplan + hosté: Martin Dufala a Barbora Gregová UNIBA, Naďa Voráčová MUNI, Lukáš Vyskočil PROEBIZ

Wykładowcy

Martin Dufala

Absolvent Právnické fakulty Univerzity Komenského v Bratislavě. Veřejným zakázkám se věnuje od roku 2013, začal na "eurofondových" zakázkách pro příjemce NFP (nevratný finanční příspěvek). Od roku 2019 působí jako vedoucí Oddělení centrálního řízení zakázek Univerzity Komenského v Bratislavě, která je největší univerzitou na Slovensku. Ve volném čase rád jezdí na kole a vyhlašuje zakázky v DNS.

Barbora Gregová

Absolvovala Fakultu elektrotechniky a informatiky na Slovenské technické univerzitě v Bratislavě, během které začala pracovat v call centru na Univerzitě Komenského v Bratislavě jako technická podpora. Následně se stala správcem několika celouniverzitních aplikací pro desítky tisíc uživatelů. Od roku 2020 je správcem systému Marquet firmy PROEBIZ.

Naďa Voráčová

She was there in 2010 when Masaryk University in Brno switched to digital procurement and introduced dynamic purchasing systems. Today, Naďa Voráčová is Manager of Public Procurement at the University Rectorate where she is always looking for new solutions. In recent years, she has been working on supplementing DPS with framework agreements, on tenders using electronic catalogues, and on introducing an internal e-shop for the complete digitalisation of central purchasing.

Milan Kaplan

Marketingowy specjalista, konsultant i kierownik projektu PROEBIZ, który swoimi doświadczeniami dzieli się na konferencjach w Czechach, na Słowacji i w Polsce. W latach dziewięćdziesiątych Milan Kaplan założył formę NAR, specjalizującą się w procesach marketingowych w przedsiębiorstwach przemysłowych. Następnie zaczął rozwijać i używać w praktyce e-bizowe technologie, jak np. wybór dostawców w formie eAukcji i elektronizacja procesów zakupowych. Projekt, który otrzymał nazwę PROEBIZ, jest teraz najszerzej wykorzystywanym środowiskiem eAukcyjnym i źródłem know-how w całej Europie Środkowej.

Lukáš Vyskočil

Věčně pozitivní, věčně usměvavý a s nezlomnou vůlí, to je Lukáš. Velkou část působení v PROEBIZ strávil na IT oddělení, kde se do myslí ostatních zapsal jako jednoznačně nejspolečenštější člen ze všech ajťáků i developerů. Následovala roční štace v obchodním týmu a setkávání s klienty, situovaná jako příprava pro současnou pozici. Dnes je projektovým manažerem systému MARQUET, kde naplno uplatňuje nabyté zkušenosti z IT a obchodu, protože rozumí oběma jazykům, a to jak tomu analyticky-vývojářskému, tak i tomu klientskému. V podstatě působí jako tlumočník mezi těmito světy, které sice mluví stejnou řečí, ale obtížněji si rozumí. Projekt MARQUET adoptoval jako své dítě a jeho vývoj zastřešuje.

Cennik i kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top