O TENDRECH NA DOPRAVU


08. 04. 2021

online

Uwaga: To wydarzenie już się odbyło 08. 04 . 2021!

O wydarzeniu

Webinář z cyklu Jak to dělám já... KORADO, a.s. využívá eAukce na dopravu již několik let a Žaneta Vebrová vás jimi provede od způsobu jejich nastavení, informování dopravců, přes administraci k výsledku. Můžete se jí zeptat na zkušenosti i reakce dopravců v soutěži, a samozřejmě na spokojenost s dodržováním smluvních podmínek. Naproti tomu v MSV Metal Studénka a.s. realizují na ad hoc přepravu jednotlivé poptávky a nabídky dopravních společností mají obratem. Jak jim tento způsob tendrování ušetřil čas? Jaké další výhody přinesl? Zeptáme se společně.

Program

Začátek: 10:00
časový rámec akce: 60 min

Moderuje: Lukáš Karcol + hosté: Žaneta Vebrová, vedoucí výběrových řízení, KORADO, a.s. a Martin Plachý, vedoucí nákupu a logistiky, MSV Metal Studénka a.s.

Wykładowcy

Žaneta Vebrová

Od 1997 roku pracuje w spółce KORADO s.a. gdzie w dziale finansowym awansowała na stanowisko głównej księgowej, a od 2012 poświęca się zamówieniom publicznym w zespole zakupowym, skupiając się na usługach i inwestycjach. Wykorzystywanie narzędzi elektronicznych do negocjacji czy porównywania danych jest czymś oczywistym. „Świat zakupów jest tak pięknie rozmaity, że każdego dnia nie mam pojęcia, czym znów może mnie zaskoczyć”.

Martin Plachý

Martin má letité zkušenosti z oblasti nákupu a logistiky. Už od roku 1997 pracuje pro velké firmy z oblasti železničního průmyslu. Zkušenosti sbíral například ve společnosti BONATRANS, kde se věnoval nákupu kooperací, služeb a investic nebo taky prodeji šrotu. V současné chvíli zastává pozici vedoucího nákupu a logistiky ve společnosti MSV Metal Studénka, která patří od února 2020 do skupiny Moravia Steel.

Po absolvovaní ekonomické fakulty VŠB-TU v Ostravě a krátké zastávce v automobilce se v roce 2012 připojil k týmu PROEBIZ. Už osmým rokem působí na území Moravy, školí, pomáhá s implementací a rozšiřuje řady spokojených klientů. Baví ho hledat řešení i v komplikovaných záležitostech.

Cennik i kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Eva Kudelová
gsm: +420 702 263 580
tel.: +420 597 587 136
e-mail: kudelova@proebiz.com

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 52/33,
Ostrava - Moravská Ostrava,
702 00, Česká republika

Back to Top