NÁKUPNÍ SLOVNÍK vol. 4


15. 04. 2021

online

Zarejestruj się

O wydarzeniu

Slovník se bude od ostatních odlišovat tím, že je celý postaven primárně na praxi a zkušenosti těch nejlepších z procurementu. Sjednocení terminologie a výklady jednotlivých pojmů doplněné o konkrétní zkušenosti a přístupy mnoha expertů napříč Evropou a obory zmnohonásobí přidanou hodnotu tohoto výkladového manuálu.

Program

Začátek: 10:00
časový rámec akce: 30min

Moderuje: Martin Wiederman + hosté: Zdeněk Pytlíček, Vít Hanák

Opakování je matka moudrosti. Předešlé díky nákupního slovníku obsahovaly pojmy jako jsou komodity (to, co nakupujeme), ABC analýzy (Paretovo pravidlo), výběrové řízení, plánování, SMART a strategický nákup. V tomto díle se zaměříme na pojmy:

…když čas dovolí, seznámíme se i s pojmem LAST CALL

Wykładowcy

Vít Hanák

Má mnohaletí zkušenosti z oblasti nákupu, začínal jako nákupní referent na skladovém materiálu, probojoval se přes tehdejší "centrální komodity a kategorie" až k vedení nákupních týmů, a to hlavně v rámci společnosti RWE/innogy, kde měl nakonec tu čest vést celou tu skvělou partu lidí. Od roku 2018 pracuje u mezinárodního EPC kontraktora v Oil&Gas sektoru se zázemím v krásném Brně.

Zdeněk Pytlíček

Perhaps it’s a little surprising that Zdeněk Pytlíček, who has done everything in procurement from buyer to strategist, is currently involved in all types of procurement activity except actually buying. At Innogy he is currently concentrating on procurement legislation, processes and systems. For example, since last year they have been running a system that allows prequalification of suppliers which has resulted in significant savings in the construction of gas networks worth about €90 million a year.

Martin Wiederman

Jako doświadczony matador w dziedzinie zakupów i zarządzania w spółkach Magneton Kroměříž, ŽDB Viadrus, Vítkovice i Legios twierdzi, że rzeczywistość zakupowa bywa niekiedy absurdalna. Według Martina Wiedermana na przykład możecie spokojnie trafić do sądu z tym, z kim przez lata robiliście większość swoich interesów. Postępowanie procesowe, zarządzanie operacyjne i zakupy jako proces są jego życiowymi hobby, nie dziwi więc, że swoimi wiadomościami dzieli się chętnie w formie publikacji i wystąpień.

Zarejestruj się

Uczestnik

Pozostałe


Cennik i kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Renáta Mecová
E-mail: mecova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 775 179 066

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top