Trendy ve stavebních zakázkách vol. 2


22. 04. 2021

online

Zarejestruj się

O wydarzeniu

Co je důležité u stavby? Mít kvalitní projekt a dobrého partnera. Nekvalitní projekt může způsobit chyby a následná náprava chyb není úplně jednoduchá. Ano, máme možnost změny závazku, ale jdou skutečně všechny realizovat? Je jednoduché splnit všechny podmínky? Smluvní podmínky jsou základem každého vztahu, a mohou spoustu věcí v případě realizace vyřešit. Pohled na ně a možnost vybrání si smluvního partnera na základě kvality a nikoliv jen ceny, to je to co nás trápí. A příklady dobré praxe existují.

Program

Začátek: 13:00
časový rámec akce: 60 min

Moderuje: Jana Vítová
hosté: Kateřina Koláčková, Jakub Váňa, Roman Novotný

Rozbor úspěšně realizované zakázky. Přístup, který je revoluční pro zadávání veřejných zakázek u staveb. Diskuze se primárně zaměří na 3 aspekty.

  • Hodnocení kvality, cena pouze jako jedno z kritérií
  • Změny závazku
  • Smlouvy

Wykładowcy

Jakub Váňa

Zamówieniami publicznymi zaczął się zajmować już w ramach stażu w trakcie studiów na Wydziale Prawa i już wtedy ta dziedzina przypadła mu do gustu. W dużej mierze stało się tak dzięki znakomitym kolegom z Urzędu Wojewódzkiego Południowych Moraw, od których wiele się nauczył i obecnie ma zaszczyt być ich kierownikiem. Zamówienia publiczne postrzega jako szansę, by przyczynić się do rozwoju przestrzeni, w której się na co dzień poruszamy. Do tego tematu podchodzi odpowiedzialnie i rozsądnie, a jednocześnie tak, aby proces udzielania zamówień nie był tylko cyklem formalności, ale żeby w jego ramach udało się znaleźć ciekawe rozwiązania do osiągnięcia naszych celów i priorytetów.

Roman Novotný

Roman Novotný – prawnik, jakiego świat nie widział. Innowator, entuzjasta i kusiciel, który w wolnym czasie udziela zamówień publicznych. Będzie wiedział wiele na temat tego, dlaczego opłaca się obserwować u dostawców parametry, takie jak poziom profesjonalizmu, ryzyko, stopień zaawansowanych rozwiązań, umiejętności menadżerskie i w końcu cena, która zawsze powinna odpowiadać oferowanej pracy.

Kateřina Koláčková

Svému poslání, které spočívá v mimořádně aktivní podpoře změn nákupního chování zadavatelů a zjednodušení a zrychlení nákupních procesů, se Kateřina Koláčková věnuje 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. V oblasti elektronizace veřejných zakázek má rozhodně čím inspirovat. Vždyť od roku 2006 ve své společnosti Otidea proškolila více než 10 tisíc zadavatelů a úspěšně realizovala tendry převyšující hodnotu 5 miliard korun.

Symbolický návrat ke kořenům je jedním z motivů profesní cesty Jany Vítové, která byla v roce 1990 vůbec prvním zaměstnancem firmy NAR marketing. Přestože po dvou letech odešla a začala podnikat, v roce 2007 přijala nabídku vrátit se zpět a od té doby úspěšně rozšiřuje řady uživatelů softwaru PROEBIZ. Je vedoucí konzultačního týmu neboli country manažerem pro Moravu, část východních Čech a Vysočinu.

Zarejestruj się

Uczestnik

Pozostałe


Cennik i kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Zuzana Kawuloková
E-mail: kawulokova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 723 982 664

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top