JAK ODPRODAT STARŠÍ STROJE


06. 05. 2021

online

Uwaga: To wydarzenie już się odbyło 06. 05 . 2021!

O wydarzeniu

Webinář z cyklu Jak to dělám já... První brněnská strojírna Velká Bíteš a.s. má zajímavé zkušenosti s prodejem nadbytečných, už nepotřebných, starších strojů formou eAukce. Realizují tyto prodeje opakovaně se zajímavými výsledky, a proto jsme je požádali, aby sdíleli své zkušenosti prostřednictvím našeho webináře. Jak to dělají, co se vyplatilo, kde najít zájemce, jak je oslovit a jak celý prodej organizovat. Zároveň se zmíníme o pravidelném prodeji odpadů, to přece řeší všechny společnosti.

Program

Začátek: 10:00
časový rámec akce: 60 min

Moderuje: Lukáš Karcol + host: Tomáš Fischer, strategický nákupčí První brněnská strojírna Velká Bíteš, a. s.

Wykładowcy

Tomáš Fischer

Po absolvování vyšší odborné školy v Brně (obor strojírenství) zamířil na oddělení centrálního nákupu společnosti První brněnská strojírna Velká Bíteš, a. s., kde pracuje již od roku 2015. Začínal jako operativní nákupčí slévárenských produktů pro divizi letecké techniky a po třech letech přešel na pozici strategický nákupčí. Nyní spravuje nákupní komodity investic, služeb a režijních materiálů, které zajišťují společně se svým týmem operativních nákupčích. Je klíčovým uživatelem systémů, které centrální nákup využívá. Má velký podíl na optimalizaci procesu nákupu. Baví ho poznávat nové věci a hledat nová řešení, vzdělává se v oboru nákupu a IT.

Po absolvovaní ekonomické fakulty VŠB-TU v Ostravě a krátké zastávce v automobilce se v roce 2012 připojil k týmu PROEBIZ. Už osmým rokem působí na území Moravy, školí, pomáhá s implementací a rozšiřuje řady spokojených klientů. Baví ho hledat řešení i v komplikovaných záležitostech.

Cennik i kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Eva Kudelová
gsm: +420 702 263 580
tel.: +420 597 587 136
e-mail: kudelova@proebiz.com

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 52/33,
Ostrava - Moravská Ostrava,
702 00, Česká republika

Back to Top