NÁKUPNÍ SLOVNÍK vol. 6


24. 06. 2021

online

Zarejestruj się

O wydarzeniu

Slovník se bude od ostatních odlišovat tím, že je celý postaven primárně na praxi a zkušenosti těch nejlepších z procurementu. Sjednocení terminologie a výklady jednotlivých pojmů doplněné o konkrétní zkušenosti a přístupy mnoha expertů napříč Evropou a obory zmnohonásobí přidanou hodnotu tohoto výkladového manuálu.

Program

Začátek: 10:00
časový rámec akce: 30 min

Moderuje: Martin Wiederman + hosté Mario Biňas, Slovak Hygienic Paper Group a Daniel Sventek, Ryba Žilina s.r.o.

Opakování je matka moudrosti. Předešlé díky nákupního slovníku obsahovaly pojmy jako jsou komodity (to, co nakupujeme), ABC analýzy (Paretovo pravidlo), výběrové řízení, plánování, SMART, strategický nákup, kategorie, operativní nákup, Procurement 4.0, hodnotící kritérium, zadávací podmínky, Quality management system (QMS). V tomto díle se zaměříme na pojmy:

Benchmarking

Contact Management System

Controlling nákupu

Wykładowcy

Mário Biňas

Říká o sobě, že je hráč, který velmi rád vypráví. Také proto Mário Biňas přednáší na téma e-Procurementu, kterému se věnuje od roku 2013, kdy způsobil doslova revoluci v elektronickém nákupu ve společnosti BILLA Slovensko. Vytvořil vzor, který umožnil provádět online aukce a tendry pro všechna firemní oddělení a který se prosadil v celé nadnárodní skupině. Dříve pracoval pro firmy GFK, Centire a Slovnaft, kde se zabýval analytikou a controllingem. V současnosti působí ve společnosti Slovak Hygienic Paper Group, kde se věnuje správě kategorií a projektům nákupu CAPEX / OPEX, globálním nákupním projektům, nákup a implementaci BI nástrojů, transformaci a optimalizaci procesu získávání zdrojů nebo pokročilou analýzu dat.

Martin Wiederman

Jako doświadczony matador w dziedzinie zakupów i zarządzania w spółkach Magneton Kroměříž, ŽDB Viadrus, Vítkovice i Legios twierdzi, że rzeczywistość zakupowa bywa niekiedy absurdalna. Według Martina Wiedermana na przykład możecie spokojnie trafić do sądu z tym, z kim przez lata robiliście większość swoich interesów. Postępowanie procesowe, zarządzanie operacyjne i zakupy jako proces są jego życiowymi hobby, nie dziwi więc, że swoimi wiadomościami dzieli się chętnie w formie publikacji i wystąpień.

Zarejestruj się

Uczestnik

Pozostałe


Cennik i kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Renáta Mecová
E-mail: mecova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 775 179 066

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top