AKO SA VYFARBILA NOVELA


27. 07. 2021

online

Zarejestruj się

O wydarzeniu

Braňo Šarmír a jeho hostia Ľubo Kubička z Ministerstva vnútra SR, Ján Kapec z advokátnej kancelárie Havel & Partners a Michal Garaj z hlavného mesta Bratislavy o novele zákona o VO a o obstarávaniach v susedných štátoch EU.

Program

Začiatok: 13:00
časový rámec akcie: 30 min

Moderuje: Branislav Šarmír, hostia: Ľubomír Kubička, Ján Kapec a Michal Garaj

  • Rozhovor, v ktorom bude pro hostí nevyhnutné reflektovať na posledný vývoj plus prijaté rozhodnutia spojené s novelou zákona o VO a prípadne ich komentovať, vysvetľovať a glosovať.

Wykładowcy

Michal Garaj

Oferta pracy w zamówieniach publicznych dotarła do niego w drodze do Hiszpanii, skąd Michal Garaj jechał na konkurs w Urzędzie Zamówień Publicznych (ÚVO). Osiągnął sukces i zaczął zajmować się sprzeciwami w ramach procesów rewizyjnych. Później powołano go do Rady ÚVO, w której pomagał z decyzjami drugiego stopnia. Po ponad sześciu latach „przeniósł się” do zespołu prezydenta Bratysławy Matúše Valla. Od tego roku prowadzi zespół zamówień publicznych, w których stara się osiągnąć jak najwyższą wartość dodaną.

Branislav Šarmír

Branislav Šarmír jest absolwentem Zarządzania Przedsiębiorstwem na Uniwersytecie Ekonomicznym w Bratysławie. W czasie swojej kariery od 1996 roku pracował w dużych firmach, takich jak EuroTel (obecnie Telekom), UPC, VÚB, IBM Słowacja, na różnych stanowiskach kierowniczych w dziedzinie marketingu, handlu i usług dla klientów. Zamówieniami publicznymi i zakupami profesjonalnie zajmuje się od 8 lat. Obecnie pracuje w spółce obstaráme, s.r.o., która świadczy usługi, dotyczących zamówień publicznych i zakupu firmowego.

Ján Kapec

Ján Kapec se specializuje zejména na veřejné zakázky, PPP projekty, právo stavební a právo nemovitostí, soudní spory a správní právo. V rámci své praxe v oblasti veřejného práva poskytuje právní poradenství jak zadavatelům při přípravě a organizaci veřejných zakázek v souladu se zákonem o veřejných zakázkách, tak i zájemcům a uchazečům při přípravě nabídek, jejich zastupování v rámci využití revizních postupů při vyjednávání a uzavírání smluv nebo při poskytování právních stanovisek. Podílel se na mnoha významných veřejnoprávních a PPP projektech realizovaných na Slovensku a v této oblasti se věnuje také přednáškové a publikační činnosti.

Ľubomír Kubička

Skończył Wydział Prawa na Uniwersytecie Komeńskiego w Bratysławie. Po dziesięciu latach spędzonych w dziedzinie prawa cywilnego i handlowego przeniósł się do dramatycznego środowiska zamówień i zajmuje się udzielaniem zamówień publicznych. Intensywnie udziela się przy realizacji zamówień jak i działalności doradczej, pomagając kandydatom do ZP, a w wolnym czasie, który jeszcze mu zostaje, walczy z absurdami wokół nas.

Zarejestruj się

Uczestnik

Pozostałe


Cennik i kontakt

Webinár je zdarma. Vyplňte, prosím, len registráciu.

Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top