Naša misia

Slúžime nákupným tímom a verejným obstarávateľom. Sme rozsievači a propagátori elektronizácie procesov. Veríme, že rozumieme trendom v tejto oblasti, modernizácii, transparentnosti a významu úspory, či už finančnej alebo časovej. Vieme, ako a kedy je možné ktorý nástroj použiť. Sme obzvlášť silní v eAukciách. V ich prípade patríme v počte uskutočnených súťaží medzi najväčších hráčov Európy.

PROEBIZ sw

Čo o nás klienti hovoria

Kalendár akcií

TermínMiesto konaniaTyp akcie
08. 04. 2020onlineRESTART ON-LINE - pravidelné školení uživatelů PROEBIZ (Pravidelné školenie)
16. 04. 2020BratislavaMARQUET ŠTART (Pravidelné školenie)
16. 04. 2020onlineDzień z e-zamówieniami (Workshop)
21. 04. 2020BratislavaWORKFLOW - školenie práce s procesným nástrojom pre riadenie interných požiadavek (Pravidelné školenie)
22. 04. 2020OstravaRESTART - Pravidelné školení sw JOSEPHINE (Pravidelné školenie)
22. 04. 2020KatowicePROEBIZ TENDERBOX – szkolenie (Pravidelné školenie)
29. 04. 2020OstravaRESTART - Pravidelné školení sw PROEBIZ TENDERBOX (Pravidelné školenie)
06. 05. 2020PrahaRESTART - Pravidelné školení sw PROEBIZ TENDERBOX (Pravidelné školenie)

Kalendár akcií

Tobogan / blog

Tobogan / 13. týždeň 2020

30MAR

Tobogan / 13. týždeň 2020

Zdravím všechny pravidelné čtenáře. Všude dobře, doma nejlépe, už pomalu možná neplatí, ale úsměv na tváři si vzít nenecháme. Pomalu si zvykáme na videohovory. Jak mezi sebou, tak s klienty. Podíváme se do spousty domácností, vidíme domácí mazlíčky, děti, či odběhnutí pro zamíchání obědu. Celé je to osobitější, lidštější, milejší. No uznejte, když se u pracovního hovoru ozve: „Tatí, hotttooovooo!“ :-D Zároveň vzpomínáme na staré dobré offline časy. Nikdo už si nemyslí, že kuchyňka je malá, že židle jsou nepohodlné nebo že je v kanceláři moc hluk. Dokonce i protivný pán v trafice je vlastně docela fajn, a když ho uvidíme, tak ho obejmeme :-). Někteří z nás tráví s rodinou dost času, já musím říci, že to jsou docela fajn lidi. Takový Igor M se naopak musí obejít bez své Izy. Její maminka její stesk vyřešila po svém. Podívejte se zde. Dle mého si nejsem jist, zda se Iza vlastně vrátí k Igorovi. Protože tento model je výborný.

Zisti viac

Back to Top