Naša misia

Slúžime nákupným tímom a verejným obstarávateľom. Sme rozsievači a propagátori elektronizácie procesov. Veríme, že rozumieme trendom v tejto oblasti, modernizácii, transparentnosti a významu úspory, či už finančnej alebo časovej. Vieme, ako a kedy je možné ktorý nástroj použiť. Sme obzvlášť silní v eAukciách. V ich prípade patríme v počte uskutočnených súťaží medzi najväčších hráčov Európy.

PROEBIZ sw

Čo o nás klienti hovoria

Kalendár akcií

TermínMiesto konaniaTyp akcie
29. 01. 2020BratislavaJOSEPHINE - školenie práce s elektronickým procesným nástrojom pre VO (inštitúcie) (Pravidelné školenie)
29. 01. 2020OstravaRESTART - Pravidelné školení sw PROEBIZ TENDERBOX (Pravidelné školenie)
30. 01. 2020PrahaNákup léků, spotřebního zdravotnického materiálu a jiných katalogových komodit (Workshop)
12. 02. 2020PrahaRESTART - Pravidelné školení sw PROEBIZ TENDERBOX (Pravidelné školenie)
13. 02. 2020Liptovský MikulášPRAKTIK ARÉNA - ZDRAVOTNÍCTVO (Workshop)
19. 02. 2020OstravaRESTART - Pravidelné školení sw JOSEPHINE (Pravidelné školenie)
26. 02. 2020KošiceJOSEPHINE - školenie práce s elektronickým procesným nástrojom pre VO (inštitúcie) (Pravidelné školenie)
26. 02. 2020OstravaRESTART - Pravidelné školení sw PROEBIZ TENDERBOX (Pravidelné školenie)

Kalendár akcií

Tobogan / blog

Tobogan / 3. týždeň 2020

20JAN

Tobogan / 3. týždeň 2020

Úvodem všem přeji úžasný rok 2020. Protože jsem narozena 20., cítím, že to bude rok plný změn, výzev, radosti, štěstí, prostě TOP! :-) U nás se na atmosféře značně podepisují všechna novoroční předsevzetí, protože když máte Open space, ve kterém jeden hladoví, další nekouří a někteří alkoholově abstinují, drobet to poznamená chod všech a všeho :-) Ale faktem je, že dokud je sranda, dá se přežít vše. Také je správné si hned ze startu připomenout, že nás od tohoto týdne čeká rok krysy a podle Číňanů se ta největší, bude mít nejlíp, takže buďme připraveni, ať nejsme překvapeni. Dám příklad. My jsme rozjeli hlasování, který ze tří filmů budeme promítat večer v rámci Velkého pondělí. Z 20 lidí, kteří se zúčastnili promítání, hlasovalo asi 40 pro vítězný snímek. FOTO.

Zisti viac

Back to Top