Naša misia

Slúžime nákupným tímom a verejným obstarávateľom. Sme rozsievači a propagátori elektronizácie procesov. Veríme, že rozumieme trendom v tejto oblasti, modernizácii, transparentnosti a významu úspory, či už finančnej alebo časovej. Vieme, ako a kedy je možné ktorý nástroj použiť. Sme obzvlášť silní v eAukciách. V ich prípade patríme v počte uskutočnených súťaží medzi najväčších hráčov Európy.

PROEBIZ sw

Čo o nás klienti hovoria

Kalendár akcií

TermínMiesto konaniaTyp akcie
27. 11. 2019OstravaRESTART - Pravidelné měsíční školení sw PROEBIZ (Pravidelné školenie)
27. 11. 2019PrahaRESTART - Pravidelné školení sw JOSEPHINE (Pravidelné školenie)
04. 12. 2019PrahaRESTART - Pravidelné měsíční školení sw PROEBIZ (Pravidelné školenie)
05. 12. 2019PrahaNákup léků, speciálního zdravotnického materiálu a jiných katalogových komodit (Workshop)
11. 12. 2019BratislavaJOSEPHINE - školenie práce s elektronickým procesným nástrojom pre VO (inštitúcie) (Pravidelné školenie)
13. 02. 2020Liptovský MikulášPRAKTIK ARÉNA - ZDRAVOTNÍCTVO (Workshop)

Kalendár akcií

Tobogan / blog

Tobogan / 45. týždeň 2019

11NOV

Tobogan / 45. týždeň 2019

Zdravím všechny čtenáře. Minulý týden se táhnul ve znamení eBF. FOTOGALERIE. V pondělí se ladily poslední detaily, aby se již v úterý mohlo začít vše nosit na jednotlivé scény. Vyzvedávání jednotlivých účastníků festivalu probíhalo dobře až do chvíle, než si jeden z nich spletl hlavní nádraží se Svinovským. Naštěstí Matěj pohotově zareagoval a hosta nakonec dovezl. V podvečer se dotáhla výstava do finální podoby a festival mohl začít. Na samotné vernisáži se objevilo nemalé množství návštěvníků a všichni mohli obdivovat díla všech možných uměleckých směrů.

Zisti viac

Back to Top