Investiční eTendry


18. 01. 2022

online

Pozor: Táto akcia sa už uskutočnila 18. 01 . 2022!

O akcii

TATRA TRUCKS a.s. využívá e-tendry již 10 let, převážně na investiční akce, a má hodně zkušeností, o které se může podělit. Zaměříme se na jejich zkušenosti s e-tendry na investice a jiné strojní vybavení s využitím eAukce a s elektronickým schvalováním jednotlivých kroků. Krok za krokem rozebereme úspěšná výběrová řízení, podíváme se na co si dát pozor, jak zvolit správnou strategii a vhodný typ aukce. Jak je důležité zapojit do procesu výběrového řízení i další lidi.

Program

Začátek: 10:00
časový rámec akce: 30 min

Moderuje: Lukáš Karcol
Host: Daniel Matúška

Prednášajúci

Daniel Matúška

Po ukončení studia na VŠB-TU Ostrava na rok vycestoval sbírat životní zkušenosti do Austrálie, po návratu vstoupil do automotive prostředí, kde na obchodní pozici po dobu dva a půl roku úspěšně vyjednával zakázky se společnostmi jako Volvo Group, Jaguar Land Rover, ŠKODA AUTO, AUDI AG a Volkswagen AG. V roce 2017 se rozhodl změnit vyjednávací stranu a nastoupil do nákupního oddělení TATRA TRUCKS na pozici strategický nákupčí, ve kterém působí doposud. Do jeho pestré pracovní náplně patří řízení nákupu složitých investičních celků a projektové řízení vybraných interních projektů v oblasti optimalizace logistických a nákupních procesů.

Lukáš Karcol

Po absolvovaní ekonomické fakulty VŠB-TU v Ostrave a krátkej zastávke v automobilke sa v roku 2012 pripojil do tímu PROEBIZ. Už ôsmym rokom pôsobí na území Moravy, školí, pomáha s implementáciou a rozširuje rady spokojných klientov. Baví ho nájsť riešenie i v komplikovaných veciach.

Cenník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Michal Stalmach
gsm: +420 724 242 272
tel.: +420 597 587 136
e-mail: stalmach@proebiz.com

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 52/33,
Ostrava - Moravská Ostrava,
702 00, Česká republika

Back to Top
Procurement Board pracuje s otvorenými cookies. Umožňuje mu spracovávať dáta, ktoré sú pre správny priebeh a vyhodnocovanie nevyhnutné. O cookies a ich nastavení sa dozviete VIAC TU