Reporting katalogů


17. 02. 2022

online

Pozor: Táto akcia sa už uskutočnila 17. 02 . 2022!

O akcii

V předchozích dílech webináře jsme se seznámili s typy katalogů. S rozhodnutím o typu katalogu je spojeno rozhodnutí o rozsahu, kvalitě a zpracovateli reportingu. Kvalitní reporting vytváří předpoklady k řízení – optimalizaci poptávky, současně přináší důležitý nástroj pro vyjednávání s dodavateli a může také pomoci eliminovat některé schvalovací procesy.

Program

Autor programu: Zdeněk Pytlíček Moderuje: Jana Vítová
Start: 10:00, délka: 30 min


Úvod – proč se o katalogizaci vůbec bavíme

  • V čem spočívá změna chování nákupu
  • Co nám katalogizace přináší

Možnosti reportingu pro jednotlivé typy katalogů

  • Nulový a Nízký stupeň integrace
  • Střední stupeň integrace
  • Vysoký a Absolutní stupeň integrace

Výstupy reportingu a práce s nimi

  • Sezónní vlny a školní nákupy
  • Maximalizace kupní síly
  • Vyjednávání s dodavateli

Prednášajúci

Zdeněk Pytlíček

Možno trochu prekvapí, že doménou práce Zdenka Pytlíčka, ktorý si prešiel pozíciami od nákupcu až po stratéga, sú všetky nákupné činnosti, pri ktorých sa "nenakupuje". V spoločnosti GasNet sa momentálne zameriava na digitalizáciu, automatizáciu a robotizáciu nákupných procesov, implementáciu a rozvoj nákupných systémov, reporting, analýzy a nákupnú legislatívu. Príklad? V roku 2017 bol spustený prvý robotizovaný proces v nákupe a v súčasnosti viac ako 92% nákupných transakcií vykonávajú stroje bez zásahu nákupcov.

Jana Vítová

Symbolický návrat ke kořenům je jedním z motivů profesní cesty Jany Vítové, která byla v roce 1990 vůbec prvním zaměstnancem firmy NAR marketing. Přestože po dvou letech odešla a začala podnikat, v roce 2007 přijala nabídku vrátit se zpět a od té doby úspěšně rozšiřuje řady uživatelů softwaru PROEBIZ. Je vedoucí konzultačního týmu neboli country manažerem pro Moravu, část východních Čech a Vysočinu.

Cenník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top
Procurement Board pracuje s otvorenými cookies. Umožňuje mu spracovávať dáta, ktoré sú pre správny priebeh a vyhodnocovanie nevyhnutné. O cookies a ich nastavení sa dozviete VIAC TU