Trestné činy ve veřejných zakázkách


08. 02. 2022

online

Pozor: Táto akcia sa už uskutočnila 08. 02 . 2022!

O akcii

Webinář představí nejnovější rozhodnutí a vývoj v posuzování trestnosti jednání ve veřejných zakázkách. Advokát JUDr. Pavel Zuska představí situace, se kterými se můžeme při zadávání veřejné zakázky setkat a na praktických případech ukáže, jaké jednání by mohlo posuzováno jako porušení trestněprávních předpisů. Zároveň bude představena i dobrá praxe, tedy na praktických případech vysvětleno, jaké jednání naopak znaky trestného činu představovat nemůže.

Program

Začátek: 10:00
časový rámec akce: 30 min

Moderuje: Mgr. Miroslav Knob
Host: Pavel Zuska

  • Trestné činy při zadávání veřejných zakázek
  • Aktuální rozhodnutí soudů
  • Příklady trestněprávně postižitelného jednání
  • Příklady dobré praxe

Prednášajúci

Miroslav Knob

Vo verejnom obstarávaní si človek poriadne "zaprávničí", hovorí Miroslav Knob, ktorý právnické vzdelanie najskôr päť rokov rozvíjal na Úrade pre ochranu hospodárskej súťaže. Verejným obstarávaniam sa venoval ako analytik a neskôr ako vedúci jedného z oddelenia, ktoré sa zaoberalo ich kontrolou. Od roku 2018 pracuje vo firme OTIDEA ako administrátor verejného obstarávania, ktoré považuje za super odbor s možnosťou aktívne tvoriť a spoločne s ostatnými sa dopátrať konkrétnych výsledkov.

Cenník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top
Procurement Board pracuje s otvorenými cookies. Umožňuje mu spracovávať dáta, ktoré sú pre správny priebeh a vyhodnocovanie nevyhnutné. O cookies a ich nastavení sa dozviete VIAC TU