Za jeden provaz! Spolupráce nákupu a obchodu


27. 09. 2022

online

Pozor: Táto akcia sa už uskutočnila 27. 09 . 2022!

O akcii

Vztah nákupčího a obchodníka, v jedné společnosti, nebo na straně klientské, to je věčné téma. Představy o práci, roli a schopnostech toho druhého, stále plné předsudků a mýtů… proč tomu tak je? Otázka spolupráce obchodního i nákupního oddělení je pro úspěch celé firmy klíčová, bohužel ne vždy se ale toto obejde v každé firmě bez problémů. Proč to tedy mezi nákupem a obchodem občas vázne? Zeptali jsme se našich hostů, Jana Hirsche (firemní nákup) a Martina Hurycha (obchod) jak najít společnou řeč? Co je pro spolupráci klíčové? Nejčastější problémy, se kterými se obě strany potýkají a jak je řešit.

3,2,1, Zážeh. O nákupu a obchodu si povídal Martin také s kolegou Lukášem. Také se točilo u nás ve studiu a je to jediný díl Martinova pořadu Zážeh točený v Ostravě.

Na podcast Zážeh s Lukášem Vyskočilem se podívejte zde

Program

Začátek: 10:00
časový rámec akce: 30 min

Moderuje: Ivana Ondruchová
hosté: Jan Hirsch, Martin Hurych

Prednášajúci

Martin Hurych

Martin je odborník na obchod v B2B sektoru a své více než 20ti leté zkušenosti ve vedení globálních výrobně-obchodních společnostech v různých zemích světa zúročuje jako bussiness akcelerátor, externí ředitel, bussiness mentor a kouč. Primárně se specializuje na vedení výrobních, obchodních a IT firem, B2B obchodních týmů, zvyšování jejich efektivity a zavádění strategii komplexního prodeje. Jak uvádí na svém webu pomohu z vašich šedých myšek hvězdy a z hvězd skvěle šlapající tým.

Jan Hirsch

Jan sbírá zkušenosti z mezinárodního nákupu a logistiky již od roku 1995. Vedl nákupní týmy v menších i větších společnostech jako např. Unipetrol, KUKA a BLANCO. Věnuje se projektům v procesním řízení, mapování a analýze, zlepšování procesů, předávání zkušeností, lektorské činnosti, překladům, vzdělávání v osobním rozvoji a také vlastnímu B2C projektu. V posledním jmenovaném spojuje svou oblibu v dobrém pivu a plnění tvůrčí touhy v grafice. Žije v malé vesničce v Krušných horách a nejraději se po nich prochází s partnerkou a se psem. Hraje na basu a zpívá v thrashmetalové kapele. Mimo jiné má také rád Pratchetovu Zeměplochu, její postavy a příběhy.

Ivana Ondruchová

V rámci projektu PROEBIZ působila po dobu čtyř let jako odborný lektor a administrátor se specializací na problematiku eAukcí ve firemním a veřejném sektoru, kde pomáhala českým a zahraničním klientům projektu PROEBIZ s nejsložitějšími e-aukčními případy. V současné době se věnuje dramaturgii PROCUREMENT BOARD TV, kde působí také jako moderátor pořadů pro odbornou veřejnost nákupu.

Cenník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top
Procurement Board pracuje s otvorenými cookies. Umožňuje mu spracovávať dáta, ktoré sú pre správny priebeh a vyhodnocovanie nevyhnutné. O cookies a ich nastavení sa dozviete VIAC TU