Narodowe eAukcyjne Forum - zakupy w czasach elektronizacji


13. 09. 2018

Łódź

Uniwersytet Łódzki, Wydział Prawa i Administracji, ul. Kopcińskiego 8/12, 90-232 Łódź, I piętro, pokój nr 1.04

Pozor: Táto akcia sa už uskutočnila 13. 09 . 2018!

O akcii

Specjalistyczne warsztaty z udziałem specjalistów ds. zamówień publicznych i zakupów firmowych na temat wykorzystywania eAukcji w procesach inwestycji publicznych i w procesach zakupowych.

Program

Moderują: Andrea Šotkovská, Andrzej Kulbiński

8:30 obecność

9:00 otwarcie warsztatu

Aktualne trendy w elektronizacji

Roczne podsumowanie najważniejszych wydarzeń, zmian i ciekawostek ze świata elektronizacji zakupów firmowych. Trendy, liczby, statystyki. Dzięki trendom pojawiają się innowacje w elektronicznych usługach i narzędziach. Dowiedz się więcej o możliwościach elektronizacji w sektorze prywatnym.

Andrzej Kulbiński, PROEBIZ

eTrendy i budownictwo

Doświadczenia związane z elektronizacją w budownictwie. / Kiedy dostawcy stawiają opór? / Wytrwałość i nieustępliwość popłaca. / Jak nauczyliśmy naszych dostawców doceniać korzyści płynące z elektronizacji. / Konkretna analiza zakończonej sukcesem aukcji na materiały budowlane.

Leszek Pisiałek, Eiffage Polska Budownictwo

Zastosowanie eAukcji Holenderskiej przy wyborze bankowego IT systemu

W jakich wypadkach jest wskazane stosować eAukcję Holenderską? / Na jakich zasadach działa? / Co wszystko wymaga przygotowanie? / Analiza konkretnego przetargu, parametry przygotowania, komunikacja z dostawcami. / Wskazówki, jak można maksymalnie wykorzystać tego rodzaju eAukcje.

Mateusz Borowiecki, Optibuy

Zarządzanie operacyjne i implementacja eNarzędzia

Historia ze szczęśliwym zakończeniem :-). Nowy dyrektor zakupów skorzystał z okazji i wywołał w przedsiębiorstwie rewolucję. / Jak wykorzystać zasady zarządzania operacyjnego do implementacji nowego narzędzia. / Zdefiniowanie jasnych zasad przynosi natychmiastowe oszczędności. / Należy dostosować się do trendów i starać się uzyskać z nich dla firmy maksimum.

Martin Wiederman, Kuźnia Ostrów Wielkopolski

Magia elektronizacji

Workshop z ekspertami posiadającymi wieloletnie doświadczenie z elektronizacją zakupów firmowych – dzielenie się zakupowym know-how, historie udanych i nieudanych eAukcji. / Magia sukcesu elektronizacji. / Jak motywować dostawcę do współpracy?

Martin Kapler, Kofola ČeskoSlovensko, HOOP Polska, UGO

12:30 zamknięcie workshopu

Prednášajúci

Leszek Pisiałek

Leszek Pisiałek má více než 18 let zkušeností v oblasti nákupů a správy. Prošel si všemi nákupními pozicemi: od specializovaného nákupu přes koordinátora až po ředitele oddělení. Již 13 let se angažuje ve stavebním průmyslu. V současné době je správním ředitelem společnosti Eiffage Polska Serwis Sp. z o. o. Zde odpovídá za oblasti nákupu, správy, kanceláře a archivu. Oddělení, které spravuje, již více než 7 let využívá elektronické nákupní nástroje, jakými jsou e-aukce a e-poptávky. Nakupování není jen jeho zaměstnáním, ale také jeho vášní.

Cenník a kontakt

Cena:
Opłata za uczestnictwo / 1 osoba: podatnik 300,00 zł,
Opłata uczestnictwa w obu dniach wynosi 400,00 zł / 1 osoba.

Bank:
ING Bank Śląski
Nr konta: 79105010701000002360556837
Tytuł płatności: NIP Państwa firmy / instytucji

Kontakt:
NAR marketing s.r.o.,
Eva Jiříčková
tel.: +48 222 472 457
e-mail: jirickova@proebiz.com

Back to Top
Procurement Board pracuje s otvorenými cookies. Umožňuje mu spracovávať dáta, ktoré sú pre správny priebeh a vyhodnocovanie nevyhnutné. O cookies a ich nastavení sa dozviete VIAC TU