Nejúspěšnější typy eAukcí - BRAZZIL a YANKEE - kapacitní eAukce


15. 10. 2020

on-line webinář

Pozor: Táto akcia sa už uskutočnila 15. 10 . 2020!

O akcii

Obecně je známý jeden typ eAukce jako dynamická forma hodnocení nabídek dodavatelů. Je jich ale víc, možná ke třiceti. Základních jsou jen jednotky a všechny ostatní jsou vlastně méně či více nápaditými variantami. Mluvíme-li o eAukcích, nemusíme proto mluvit o stejném. Většina aukčních softwarů umí jeden dva typy a jejich uživatelé vlastně netuší, že můžou mít pro vyjednávání více možností. Protože budeme jednotlivé typy ukazovat na domácích "proebizovských" příkladech, provedeme vás postupně od zlaté první pozice anglické reverzní aukce přes stříbrné poptávky, bronzovou japonskou aukci a bramborovou holandskou k dalším zajímavým variantám.

Program

15. 10. BRAZZIL a YANKEE - kapacitní eAukce

start 9:00, délka 40 min

Jak úplně převrátit zadání aukce? Jak rozdělit pomocí aukce kapacitu nebo objem tendru mezi několik dodavatelů podle výhodnosti jejich nabídek?

Další témata webinářů

Prednášajúci

Jana Vítová

Symbolický návrat ke kořenům je jedním z motivů profesní cesty Jany Vítové, která byla v roce 1990 vůbec prvním zaměstnancem firmy NAR marketing. Přestože po dvou letech odešla a začala podnikat, v roce 2007 přijala nabídku vrátit se zpět a od té doby úspěšně rozšiřuje řady uživatelů softwaru PROEBIZ. Je vedoucí konzultačního týmu neboli country manažerem pro Moravu, část východních Čech a Vysočinu.

Lukáš Karcol

Po absolvovaní ekonomické fakulty VŠB-TU v Ostrave a krátkej zastávke v automobilke sa v roku 2012 pripojil do tímu PROEBIZ. Už ôsmym rokom pôsobí na území Moravy, školí, pomáha s implementáciou a rozširuje rady spokojných klientov. Baví ho nájsť riešenie i v komplikovaných veciach.

Cenník a kontakt

Kontakt:
Nela Strnisková
gsm: + 420 702 206 116
tel.: +420 255 707 016
e-mail: strniskova@proebiz.com

NAR marketing s.r.o.
Masarykovo náměstí 52/33,
Ostrava - Moravská Ostrava,
702 00, Česká republika

Back to Top