Elektronizace zakázek malého rozsahu


26. 11. 2020

online

Pozor: Táto akcia sa už uskutočnila 26. 11 . 2020!

O akcii

Na povinnou elektronizaci zákonných zakázek jsme si už všichni zvykli. Pojďme si proto ukázat, jaké výhody si můžeme převzít pro realizace zakázek malého rozsahu. Když nahlédnete do seznamů vypisovaných zakázek v elektronických nástrojích, většina z nich jsou právě malého rozsahu. Jaké jsou hlavní důvody „dobrovolné“ elektronizace? Co na to sami dodavatelé? Klady a zápory, možnosti a praxe. Zeptáme se některých zadavatelů, kteří mají s elektronizací těchto zakázek dlouhodobou zkušenost. Dotazy rozšíříme na zkušenosti s oslovováním dodavatelů, využíváním elektronické komunikace a automatického hodnocení nabídek. Online si ukážeme přípravu, uveřejnění, komunikaci, podání nabídek a hodnocení obecného typu zakázky. A těšíme se na vaše dotazy v online chatu.

Délka 60 minut + 15 minut diskuze


Hosté z praxe:

Renata Pechová, vedoucí oddělení evidence majetku a nakupování, město Bystřice pod Hostýnem
Petr Drábek, administrátor veřejných zakázek právního oddělení, město Hodonín

Prednášajúci

Jan Cudlín

Na jeseň roku 2017 sa stal členom moravského tímu systému PROEBIZ. V súčasnosti tu zastáva pozíciu trainera systémov PROEBIZ, kde v rámci asistenčnej podpory školí a implementuje najzložitejšie problémy elektronizácie vo firmách a inštitúciách. Sám o sebe hovorí, že vyniká vo všetkom, čoho sa dotkne, či len pomyslí a hlavne, je až prekvapivo skromný :).

Jana Vítová

Symbolický návrat ke kořenům je jedním z motivů profesní cesty Jany Vítové, která byla v roce 1990 vůbec prvním zaměstnancem firmy NAR marketing. Přestože po dvou letech odešla a začala podnikat, v roce 2007 přijala nabídku vrátit se zpět a od té doby úspěšně rozšiřuje řady uživatelů softwaru PROEBIZ. Je vedoucí konzultačního týmu neboli country manažerem pro Moravu, část východních Čech a Vysočinu.

Cenník a kontakt

Účastnický poplatek:
605 Kč vč. DPH (500 Kč bez DPH)
Bankovní spojení: Raiffeisenbank
Číslo účtu: 6461639808/5500

Úhrada:
Bankovním převodem
Variabilní symbol: uvádějte své IČO
Specifický symbol: 20201126

Fakturace:
Po přijetí platby na účet zašle organizátor do 5 pracovních dnů fakturu - daňový doklad na e-mail účastníka uvedený při registraci. Účastník souhlasí se zasláním elektronické faktury na e-mail, který uvedl při registraci. Faktura je opatřena zaručeným elektronickým podpisem a splňuje veškeré náležitosti pro elektronické zasílání dokladů podle platných zákonů ČR a směrnic EU.

Kontakt:
Eva Kudelová
gsm: +420 702 263 580
tel.: +420 597 587 136
e-mail: kudelova@proebiz.com

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 52/33,
Ostrava - Moravská Ostrava,
702 00, Česká republika

Back to Top