Risk management


19. 01. 2021

online

Pozor: Táto akcia sa už uskutočnila 19. 01 . 2021!

O akcii

RISK management a jak profitovat ze všeho, co přinesl rok 2020.Řízení rizik s ohledem na omezení způsobená epidemií, restrikcemi pro dopravu i výrobu, omezování kapacit výroby v supply chainu vzhledem ke karanténním opatřením. Výkyvy poptávek.

Řízení rizik a detekování příležitostí / Nákup / Náhradní dodavatelé? / Lidské zdroje / Změna postojů a přístupů

Program

Začátek: 10:00
časový rámec akce: 60 min


1) Řízení rizik a detekování příležitostí

šlo tuto situaci předvídat? / co nám ukázala ve vztahu k řízení rizik?

2) Nákup

výpadky supply chainu / omezování kapacit / prodlužování dodacích lhůt / výkyvy poptávky a požadavků ze stran zákazníků

3) Náhradní dodavatelé?

jak je najít, získat a zajmout pro náš business? / vzniká tlak na lepší lokalizaci? / nakupování co nejblíže? / hraje ještě roli cena, nebo už hledáme někoho, kdo vůbec dodá? / je nyní prostor pro e-aukce, nebo pomůže elektronizac jinak?

4) Lidské zdroje

práce s týmem / zvládání strachu a motivace

5) Změna postojů a přístupů

poučení pro příště


Moderuje: Jan Hirsch, hosté: Tomáš Veit, Miloš Olejník

Prednášajúci

Miloš Olejník

Prezentuje svoje skúsenosti z dvadsaťročnej praxe v nákupe nadnárodných firiem, ako sú IKEA, MAKRO, INNOGY a ďalších spoločností. Dnes pracuje na pozícii EU Category Manager. Je veľkým propagátorom elektronického nákupu a ďalších moderných nástrojov efektívneho nakupovania, rovnako ako maximálnej transparentnosti v procese výberových konaní.

Tomáš Veit

Dokázal rozhýbať dianie nielen v oblasti e-sourcingu v pivovarníckom gigante Asahi Breweries. Z pozície „Head of Procurement for Asahi Breweries Europe“ zodpovedá Tomáš Veit za lokálne tímy a nákupné aktivity vo vybraných európskych a ázijských krajinách. Profesijne sa zameriava predovšetkým na zvyšovanie efektivity lokálnych operatívnych tímov vrátane merania ich výkonu, zavádzania jednotnej IT infraštruktúry, rozvoja e-sourcingu a taktických „spot-buy“ aktivít.

Jan Hirsch

Honza sbírá zkušenosti z mezinárodního nákupu a logistiky již od roku 1995. Vedl nákupní týmy v menších i větších společnostech jako např. Unipetrol nebo KUKA. Věnuje se projektům v procesním řízení, mapování a analýze, zlepšování procesů, předávání zkušeností, lektorské činnosti, překladům, vzdělávání v osobním rozvoji a také vlastnímu B2C projektu. V posledním jmenovaném spojuje svou oblibu v dobrém pivu a plnění tvůrčí touhy v grafice. Žije v malé vesničce v Krušných horách a nejraději se po nich prochází s partnerkou a se psem. Hraje na basu a zpívá v thrashmetalové kapele. Mimo jiné má také rád Pratchetovu Zeměplochu, její postavy a příběhy.

Cenník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top