SONDA: tentokrát o e-tendrech


27. 01. 2021

online

Registrovať sa

O akcii

První díl z pravidelné série vysílání Andrzeje a Honzy o vybraných tématech ze světa elektronizace nákupu a veřejných zakázek.

Tentokráte o elektronizaci nákupního vyjednávání. Přiblížíme si blízké i vzdálenější kouty nákupního procesu a možnosti jejich řešení v organizaci. Co je tendering a kdy vlastně začíná, na co je potřeba myslet při jeho transformaci do digitálního online světa? Dnešní otázka už nestojí “jestli”, ale “kdy”. Jenže jak začít když je tolik možností? Kam se díky elektronizaci posunuly možnosti vyjednávání? Závěr pořadu je pak věnován komunikaci a práci s dodavateli.

Program

1) eTendry a nákup

Nákupní proces - čím začíná a kdy končí? / elektronizace - digitalizace - automatizace - robotizace / výběr správného dodavatele / příklady, svědectví / shrnutí

2) Kdy, jak a od čeho začít

Revize nákupních procesů a od čeho se odpíchnout / Výběr vhodného nástroje

3) Základní typy tendrů

Rfx / ERMMA / EMMA

4) Ostatní typy

TICKER - NIPPON & HOLLAND / BRAZZIL / YANKEE / LMS

5) Hodnocení

Jaké jsou typy hodnocení a kdy je použít / Multikriteria ano nebo ne? Jít po ceně nebo ekonomické výhodnosti / eAukční legendy

6) Příprava tendru I - položky

příklady nejčastěji soutěžených položek v různých typech eTendrů / katalogy položek a číselníky / praktická doporučení

7) Příprava tendru II - dodavatelé

Komunikace s dodavateli při zavádění nástroje / Komunikace s dodavateli obecná (nejčastější chyby, obstrukce/námitky) / Kvalifikace / Výměna dodavatele?

8) Čas pro dotazy a náměty

Prednášajúci

Andrzej Kulbiński

Na jeseň roku 2007 sa stal členom medzinárodnej skupiny ako zamestnanec hotline systému PROEBIZ. Za tri a pol roka dosiahol pozíciu špecialistu na eAukcie, kde v rámci asistenčnej podpory rieši najzložitejšie eAukčné problémy vo firmách a inštitúciách. Navyše je trénerom administrátorov, a najslávnejším trénerom systému PROEBIZ.

Jan Jedlička

Sprievodca všetkými systémami PROEBIZ so záľubou prenášať čaro kolektívneho know-how za pomoci tipov a trikov z praxe pri prezentáciách. Svoje poslanie vidí v prekonávaní strachu pri zavádzaní inovácií a elektronických nástrojov do nákupných procesov v privátnom aj verejnom sektore. Baví ho imaginovať víziou úspechu a následne dohliadať na jej zhmotnenie.

Registrovať sa

Účastník

Ďalšie


Cenník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top