Hodnocení a motivace nákupního týmu


25. 03. 2021

online

Pozor: Táto akcia sa už uskutočnila 25. 03 . 2021!

O akcii

Měření výkonnosti nákupního týmu určitě patří mezi klíčový faktor pro jeho fungování. Jaké jsou možnosti, abychom nezůstali jen u pravěkých úspor? Měření jde ruku v ruce hodnocením a má přímý vliv na motivaci celého týmu. Platí zde staré dobré heslo, proč vymýšlet již vymyšlené a neinspirovat se osvědčenými způsoby těch, co se dostali nejdál?

Program

Začátek: 10:00
časový rámec akce: 60 min

Moderuje: Jan Hirsch + hosté: Tomáš Veit, Martin Zelinka

Hodnocení a motivace nákupního týmu

Měření výkonnosti nákupního týmu

  • tradičně podle dosažených úspor?
  • podle celkových nákladů (TCO)?
  • míra lokalizace v % ?
  • Nebo podle vyčíslení zabránění nákladům (cost avoidance)?
  • udržení stability pro interní i externí klinety?
  • podle výsledků měření spolehivosti a stability dodavatelů?
  • Jiná? Jaká?

Přináší současnost nový náhled na motivaci a hodnocení?

  • Jak nově nákup měřit a hodnotit?

Mění se role a postavení nákupu (konečně) a s ní i náhled na očekávané výstupy nákupních týmu, tedy i na kritéria jeho hodnocení?

Prednášajúci

Tomáš Veit

Tom vede nákupní tým v pivovarnické skupině Asahi, jehož cílem je trvalé přispění ke strategickému rozvoji Asahi Europe & International z hlediska úspor, inovací, risk managementu či environmentální udržitelnosti a to díky pokročilému category managementu, úzkého vztahu s dodavateli či interními zákazníky.

Martin Zelinka

V súčasnosti riaditeľ nákupu divízie Power&Gas Česká republika v spoločnosti Siemens, s.r.o. Je rešpektovaným odborníkom pre oblasť centralizácie nákupu a riadenia projektov v oblasti zavádzania nových nákupných nástrojov a procesov. Významný diel skúseností načerpal v nákupných tímoch energetickej skupiny RWE.

Jan Hirsch

Honza sbírá zkušenosti z mezinárodního nákupu a logistiky již od roku 1995. Vedl nákupní týmy v menších i větších společnostech jako např. Unipetrol nebo KUKA. Věnuje se projektům v procesním řízení, mapování a analýze, zlepšování procesů, předávání zkušeností, lektorské činnosti, překladům, vzdělávání v osobním rozvoji a také vlastnímu B2C projektu. V posledním jmenovaném spojuje svou oblibu v dobrém pivu a plnění tvůrčí touhy v grafice. Žije v malé vesničce v Krušných horách a nejraději se po nich prochází s partnerkou a se psem. Hraje na basu a zpívá v thrashmetalové kapele. Mimo jiné má také rád Pratchetovu Zeměplochu, její postavy a příběhy.

Cenník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Zuzana Kawuloková
E-mail: kawulokova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 723 982 664

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top