Sustainable Procurement


25. 03. 2021

online

Pozor: Táto akcia sa už uskutočnila 25. 03 . 2021!

O akcii

What is the role of sustainable development in procurement? There is a great pressure on ecology, economics and social responsibility. Why and how important is it to integrate these principles into your purchasing activities? Case studies and specific recommendations of companies that purchase in accordance with the values of sustainable development.

Program

Moderated by: Jan Hirsh, guests: Tomáš Veit and Bertrand Maltaverne Start: 13:00, lenght: 60 min

Sustainable procurement

  • Sustainability - ecological and economical
  • Supply chain reliability
  • Carbon footprint and ecological impacts - do you consider them within the supplier selection process?
  • Transportation, production etc
  • What assessment methods do you use - Audits, on site visit, self-assessments (and do you believe them ;)
  • Sustainability vs. stability?
  • Is diversification the way
  • What is the Golden Rule? (If there is any)

Prednášajúci

Tomáš Veit

Tom vede nákupní tým v pivovarnické skupině Asahi, jehož cílem je trvalé přispění ke strategickému rozvoji Asahi Europe & International z hlediska úspor, inovací, risk managementu či environmentální udržitelnosti a to díky pokročilému category managementu, úzkého vztahu s dodavateli či interními zákazníky.

Bertrand Maltaverne

Bertrand má rozsáhlé zkušenosti v oblasti nákupu, konkrétně pak v dopadu technologií na procesy a organizaci nákupu. Působí ve společnosti Ivalua jako konzultant a pomáhá organizacím dosáhnout úspěchu v digitální transformaci zakázek. Předtím pracoval 4 roky u jiného poskytovatele technologií nákupu jako senior obchodní konzultant poté, co strávil 13 let v organizaci nákupu Schneider Electric, Fortune 500, kde zastával různé pozice zaměřené na technologie a procesy v nákupu. Souběžně se svou profesní kariérou je aktivní na různých sociálních médiích a také bloguje.

Jan Hirsch

Honza sbírá zkušenosti z mezinárodního nákupu a logistiky již od roku 1995. Vedl nákupní týmy v menších i větších společnostech jako např. Unipetrol nebo KUKA. Věnuje se projektům v procesním řízení, mapování a analýze, zlepšování procesů, předávání zkušeností, lektorské činnosti, překladům, vzdělávání v osobním rozvoji a také vlastnímu B2C projektu. V posledním jmenovaném spojuje svou oblibu v dobrém pivu a plnění tvůrčí touhy v grafice. Žije v malé vesničce v Krušných horách a nejraději se po nich prochází s partnerkou a se psem. Hraje na basu a zpívá v thrashmetalové kapele. Mimo jiné má také rád Pratchetovu Zeměplochu, její postavy a příběhy.

Cenník a kontakt

The entry is a free of charge

Contact:
Zuzana Kawuloková
E-mail: kawulokova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 723 982 664

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Czech Republic

Back to Top