Dotace EU a veřejné zakázky v praxi


28. 04. 2021

online

Registrovať sa

O akcii

Dotace na úspory energie vám ušetří dvakrát. Investice je výrazně levnější o dotační příspěvek a po realizaci zakázky dosáhnete vlastních energetických úspor. Praktická zkušenost se zadáváním veřejné zakázky na stavební práce v rámci dotačního programu. Ve stručnosti se dozvíte, co předchází úspěšnému získání dotace a v jakém právním prostředí se vyhlašovatelé VŘ a uchazeči o zakázku nacházejí. Především se však na konkrétním příkladu budeme věnovat průběhu administrace výběrového řízení od přípravy ZD až po výběr nejvhodnějšího dodavatele formou eAukce, to vše s využitím elektronických procesních nástrojů.

Program

Začátek: 10:00
časový rámec akce: 60 min

Moderuje: Igor Horváth + hosté: Eva Plichtová (CRYTUR Turnov), Karel Stoszek a David Salzmann (PROEBIZ)

1. Dotace

O dotacích a stručný přehled kroků pro úspěšné získání dotace.

2. Veřejné zakázky

Typy jednotlivých zadávacích řízení, právní úpravy, elektronizace veřejných zakázek, základní postupy zadavatele podle dotačních Pravidel pro výběr dodavatele a zákona 134/2016 o zadávání veřejných zakázek.

3. Proces přípravy, spuštění a vyhodnocení výběrového řízení

Zadávací dokumentace a SoD, vyhlášení veřejné zakázky, kvalifikace, hodnocení nabídek vč. eAukce, rozhodnutí o výběru uchazeče.

4. Výhody a úskalí elektronizace VZ

Prednášajúci

Eva Plichtová

Absolvovala obor Ekonomika průmyslu na VŠE Praha a postupně pracovala jako zásobovač, bankovní úvěrový pracovník, ekonomický analytik marketingu a vedoucí 1. stupně IT podpory velké automobilky. Posledních pět let je samostatnou asistentkou majitele firmy, která je v rámci Evropy jedinečná v oblasti přesné optiky. Eva má na starosti, mimo jiné, smluvní firemní vztahy a tendry na dodavatele rekonstrukčních prací. Aktuálně také zodpovídá za přípravu a realizaci výběrového řízení na dodavatele stavebních úprav v rámci dotačního programu OPPIK - Úspora Energií, na velkém areálu, který firma zakoupila v únoru 2017.

Karel Stoszek

Igor Horváth

Vystudoval obor ekonomika zahraničního obchodu na Fakultě obchodu Vysoké školy ekonomické v Bratislavě. Zkušenosti v oblasti reklamy, marketingu a PR získal v ostravské reklamní agentuře, která se v 90. letech věnovala komplexní prezentaci českých vystavovatelů na mezinárodních veletrzích a výstavách a poskytovala reklamní a PR služby předním průmyslovým, obchodním a finančním společnostem v ČR a na Slovensku. Poté působil 15 let ve významné manažerské pozici v Českém rozhlase, kde byl v rámci řízení regionální stanice mimo jiné zodpovědný za přípravu a průběh veřejných zakázek v oblasti stavebních a technologických investic, nákupu materiálu, služeb a dalších komodit. Od počátku roku 2014 pracuje v českém týmu firmy NAR marketing na pozici senior consultant a podílí se na obchodních, akvizičních a konzultačních aktivitách spojených s klientským portfoliem společnosti NAR v českých krajích.

David Salzmann

Věčně usměvavý a za jakýchkoli okolností VŽDY připraven vstřícně podat pomocnou ruku, to je David. Jako absolvent Ústavu středoevropských studií nastoupil do proebizovského HOUSTONu, kde se vypracoval na svou současnou roli, ve které zastřešuje odbornou a asistenční podporu českého týmu a jedním dechem sfoukne i role školitele a konzultanta pro implementaci elektronických systémů k nákupu a veřejným zakázkám. Své zkušenosti s administrací eAukcí a veřejných zakázek přetavil v poslání. Sám o sobě říká, že nejde spát dřív, než najde nejlepší vhodné řešení.

Registrovať sa

Účastník

Ďalšie


Cenník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Nela Strnisková
gsm: + 420 702 206 116
tel.: +420 255 707 016
e-mail: strniskova@proebiz.com

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 52/33,
Ostrava - Moravská Ostrava,
702 00, Česká republika

Back to Top