Jak jsem to udělal já... o e-tendrech na stroje


11. 03. 2021

online

Registrovať sa

O akcii

TATRA TRUCKS a.s. využívá e-tendry již 10 let, převážně na investiční akce a má hodně zkušeností, o které se může podělit. Zaměříme se na jejich zkušenosti s e-tendry na CNC stroje a jiné strojní vybavení s využitím eAukce a s elektronickým schvalováním jednotlivých kroků. Krok za krokem rozebereme úspěšné výběrové řízení, podíváme se na specifikaci a budeme se snažit přichystat online ukázku eAukce na investiční akci s popisem toho, jaké informace má vyhlašovatel, jaké dodavatel a jaké má v eAukci dodavatel možnosti úpravy nabídky.

Program

Začátek: 10:00
časový rámec akce: 30min

Moderuje: Lukáš Karcol + host: Daniel Matúška, strategický nákupčí TATRA TRUCKS a.s.

Prednášajúci

Daniel Matúška

Po ukončení studia na VŠB-TU Ostrava na rok vycestoval sbírat životní zkušenosti do Austrálie, po návratu vstoupil do automotive prostředí, kde na obchodní pozici po dobu dva a půl roku úspěšně vyjednával zakázky se společnostmi jako Volvo Group, Jaguar Land Rover, ŠKODA AUTO, AUDI AG a Volkswagen AG. V roce 2017 se rozhodl změnit vyjednávací stranu a nastoupil do nákupního oddělení TATRA TRUCKS na pozici strategický nákupčí, ve kterém působí doposud. Do jeho pestré pracovní náplně patří řízení nákupu složitých investičních celků a projektové řízení vybraných interních projektů v oblasti optimalizace logistických a nákupních procesů.

Lukáš Karcol

Po absolvovaní ekonomické fakulty VŠB-TU v Ostrave a krátkej zastávke v automobilke sa v roku 2012 pripojil do tímu PROEBIZ. Už ôsmym rokom pôsobí na území Moravy, školí, pomáha s implementáciou a rozširuje rady spokojných klientov. Baví ho nájsť riešenie i v komplikovaných veciach.

Registrovať sa

Účastník

Ďalšie


Cenník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Eva Kudelová
gsm: +420 702 263 580
tel.: +420 597 587 136
e-mail: kudelova@proebiz.com

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 52/33,
Ostrava - Moravská Ostrava,
702 00, Česká republika

Back to Top