Tentokráte o nejčastěji užívaných typech e-tendrů.
Elektronické nástroje v nákupu kopírují zaběhnuté zvyklosti při vyjednávání s dodavateli a navíc, přináší nové možnosti efektivního využití. Společně si projdeme příklady dobré praxe, ukážeme si slepé uličky, „kdy to prostě nefungovalo“, a v neposlední řadě se pokusíme využít potenciál jednotlivých typů e-tendrů na maximum.
Předmětem zkoumání SONDY budou RFx poptávky, ERMMA a prodejní EMMA.
RFi vs. RFp vs. RFq a kdy je v průběhu tendru využít
Kola - typy a způsoby využití... / Typy hodnocení s příklady / Semafor a Švýcarská aukce / Pomocné výpočty a další kritéria / Volitelné podmínky
Vědeli jste, že...
Sprievodca všetkými systémami PROEBIZ so záľubou prenášať čaro kolektívneho know-how za pomoci tipov a trikov z praxe pri prezentáciách. Svoje poslanie vidí v prekonávaní strachu pri zavádzaní inovácií a elektronických nástrojov do nákupných procesov v privátnom aj verejnom sektore. Baví ho imaginovať víziou úspechu a následne dohliadať na jej zhmotnenie.
Na jeseň roku 2007 sa stal členom medzinárodnej skupiny ako zamestnanec hotline systému PROEBIZ. Za tri a pol roka dosiahol pozíciu špecialistu na eAukcie, kde v rámci asistenčnej podpory rieši najzložitejšie eAukčné problémy vo firmách a inštitúciách. Navyše je trénerom administrátorov, a najslávnejším trénerom systému PROEBIZ.
Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.
Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896
PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika