O TENDRECH NA DOPRAVU


08. 04. 2021

online

Pozor: Táto akcia sa už uskutočnila 08. 04 . 2021!

O akcii

Webinář z cyklu Jak to dělám já... KORADO, a.s. využívá eAukce na dopravu již několik let a Žaneta Vebrová vás jimi provede od způsobu jejich nastavení, informování dopravců, přes administraci k výsledku. Můžete se jí zeptat na zkušenosti i reakce dopravců v soutěži, a samozřejmě na spokojenost s dodržováním smluvních podmínek. Naproti tomu v MSV Metal Studénka a.s. realizují na ad hoc přepravu jednotlivé poptávky a nabídky dopravních společností mají obratem. Jak jim tento způsob tendrování ušetřil čas? Jaké další výhody přinesl? Zeptáme se společně.

Program

Začátek: 10:00
časový rámec akce: 60 min

Moderuje: Lukáš Karcol + hosté: Žaneta Vebrová, vedoucí výběrových řízení, KORADO, a.s. a Martin Plachý, vedoucí nákupu a logistiky, MSV Metal Studénka a.s.

Prednášajúci

Žaneta Vebrová

Od roku 1997 pracuje v spoločnosti KORADO, a.s. kde prešla finančným oddelením na pozícii hlavnej účtovníčky a od roku 2012 sa venuje výberovým konaním v nákupnom tíme so zameraním na služby a investície. Využívanie elektronických nástrojov na rokovanie či porovnávanie dát je samozrejmosťou. "Nákupný svet je tak krásne rozmanitý, že každý deň netuším, čím novým ma opäť môže prekvapiť."

Martin Plachý

Martin má letité zkušenosti z oblasti nákupu a logistiky. Už od roku 1997 pracuje pro velké firmy z oblasti železničního průmyslu. Zkušenosti sbíral například ve společnosti BONATRANS, kde se věnoval nákupu kooperací, služeb a investic nebo taky prodeji šrotu. V současné chvíli zastává pozici vedoucího nákupu a logistiky ve společnosti MSV Metal Studénka, která patří od února 2020 do skupiny Moravia Steel.

Lukáš Karcol

Po absolvovaní ekonomické fakulty VŠB-TU v Ostrave a krátkej zastávke v automobilke sa v roku 2012 pripojil do tímu PROEBIZ. Už ôsmym rokom pôsobí na území Moravy, školí, pomáha s implementáciou a rozširuje rady spokojných klientov. Baví ho nájsť riešenie i v komplikovaných veciach.

Cenník a kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Eva Kudelová
gsm: +420 702 263 580
tel.: +420 597 587 136
e-mail: kudelova@proebiz.com

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 52/33,
Ostrava - Moravská Ostrava,
702 00, Česká republika

Back to Top