PROCUREMENT DICTIONARY vol.2


20. 04. 2021

online

Registrovať sa

O akcii

The dictionary we are going to present is different from all those already published as it primarily builds on practice and experience of the experts in procurement field. It unifies the terminology and interpretation of individual terms that are supplemented by specific experiences and approaches of many professionals, who are representing many disciplines across Europe, multiplying its added value.

Program

Moderated by: Ivana Ondruchová, guests: Doris Ferkovic, Bernard Adamczak
Start: 13:00, lenght: 30 min

Prednášajúci

Bernard Adamczak

V odvětví nákupu se pohybuje již od roku 2010. Zkušenosti sbíral během práce pro prvotřídního dodavatele v automobilovém průmyslu, kde byl odpovědný za globální zajišťování zdrojů, výběr nových dodavatelů, vyjednávání o cenách, snižování nákladů a řízení globálních nákupních kategorií pro devět automotive fabrik po celém světě. Od roku 2020 je odpovědný za řízení a reorganizaci nákupního oddělení v evropské společnosti distribuující a vyrábějící plasty. V soukromém životě je fanouškem fotografie, dobré architektury, originální turecké kávy a piva z lokálních pivovarů.

Doris Ferkovic

Doris vášnivě objevuje přidané hodnoty, které nákup umí přinést v jakékoli organizaci. Má bohaté praktické zkušenosti (více než 25 let v nákupu) a je zkušeným lídrem nákupu v různých odvětvích (IT, telekomunikace, bankovnictví). Vždy je nadšená z příležitostí, které zadávání zakázek organizaci nabízí.

Ivana Ondruchová

Špecialistka, ktorá pozerá na problematiku eAukcií vo firemnom a verejnom nákupe optikou odborného administrátora a lektora. Významnú časť skúseností získala Ivana Ondruchová v spoločnosti NAR marketing, kde formou asistenčnej podpory pomáha klientom projektu PROEBIZ s najzložitejšími eAukčnými prípadmi.

Registrovať sa

Účastník

Ďalšie


Cenník a kontakt

The entry is free of charge

Contact:
Renáta Mecová
E-mail: mecova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 775 179 066

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Czech Republic

Back to Top